Pozvánka na Agrokomplex a Zemi Živitelku

29 července 2016, 7:57

Udělejte si závěr léta výstavním a navštivte některou z velkých výstav zemědělské techniky, které se právě chystají. V srpnu je se, již tradičně, na co těšit. Nejprve vše odstartuje Agrokomplex ve slovenské Nitře a na závěr měsíce se koná Země Živitelka v Českých Budějovicích. A ZETOR bude opět u toho.

Obě významné výstavy v Čechách a na Slovensku letos pořádají již 43. ročník a značka ZETOR s červenými traktory bude také po 43. prezentovat svou sílu, odolnost a efektivitu. Těšit se je opravdu na co. Vedle traktorů modelových řad MAJOR a PROXIMA budou návštěvníkům prezentovány také modelová řada FORTERRA s emisním řešením STAGE IV, ZETOR PROTOTYP 50 a v loňském roce představený CRYSTAL.

ZETOR PROTOTYP 50 je prototypem nejmenší modelové řady, který na trh plánujeme uvést během příštího roku. Jde o stroj s výkonem 49 koní, který bude využívat nově vyvinutý tříválcový motor ZETOR. O tyto stroje je na trhu zájem, lze s nimi pracovat v komunálních službách, na malých živočišných farmách, a jistě najde své uplatnění i u hobby farmářů,“ představuje blíže chystanou novinku Adam Žert, ředitel Úseku prodeje a marketingu.

Chcete se seznámit blíže se strojem, který bude tvořit v pořadí již pátou modelovou řadu, hledáte silnější stroje, zajímají Vás novinky traktorů ZETOR, nebo chcete s námi nostalgicky zavzpomínat na 70. letou historii značky? Navštivte stánek ZETOR a najděte si přesně to, co hledáte. A pokud zrovna uvažujete o koupi nového traktoru, možná Vás přesvědčí akce připravené u příležitosti výstav v podobě financování na 70 měsíců s 0% úrokem na vybrané stroje, nebo sleva 110.000 Kč (4.000 Euro) na CRYSTAL 150. Více informací o akci se dozvíte na stánku, nebo u autorizovaného prodejce značky ZETOR.

Zveme malé i velké zemědělce, farmáře, hospodáře, fanoušky, prostě všechny, kdo mají rádi silné stroje, červenou barvu a značku ZETOR, aby nás na veletrzích navštívili. Oslavujeme 70 let a jak jinak narozeniny oslavit než s Vámi. Budeme se na Vás těšit,“ zve Adam Žert na výstaviště.

Agrokomplex v Nitře na Slovensku se letos koná v termínu od 18. 8. do 21. 8. 2016 a stánek ZETORU naleznete na volné ploše. Výstava Země Živitelka v Českých Budějovicích proběhne od 25. 8. do 30. 8. 2016 a naleznete nás v pavilonu Z. Těšíme se na Vás! Traktor je ZETOR. Již od roku 1946!

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!