RENAULT TRUCKS & MKR ADVENTURE DAYS 2017

26 září 2017, 16:36

V pořadí již třetí, úspěšný ročník akce pod názvem Renault Trucks & MKR adventure days zorganizovala značka Renault Trucks pro své zákazníky a novináře ve spolupráci s židovickou stájí MKR Technology. V týdnu od 18. do 22. září 2017 přivítali ve slovenské Sekuli na 750 zákazníků z 23 zemí Evropy a Severní Afriky. Hlavní role opět patřila dakarským speciálům a sériovým modelům Renault Trucks.

Po předchozích dvou ročnících, které hostila „slovenská Sahara“ poblíž Senice, se celá akce letos přesunula do travnatého a lesnatého areálu u obce Sekule, který účastníkům nabídnul zcela odlišné prostředí a nové zážitky. Den plný adrenalinu, dobrodružství a nevšedních zážitků si nenechali ujít zákazníci a novináři z Evropy, Ruska ale také Severní Afriky.

Ti všichni se mohli těšit na technickou prezentaci konstruktéra a majitele týmu MKR Technology Maria Kresse, jízdu v závodních speciálech K 520 a Sherpa, ale také na prověření svých dovedností za volantem modelu K 480, v buginách Polaris a při jízdě na gumových kajacích. Stranou zájmu přítomných nezůstala ani statická prezentace produktové řady Renault Trucks, kterou zastupovaly modely T 520, T 480, K 480, C 380 a Master.

Organizátoři připravili pro hosty i v letošním roce soutěžní disciplíny v jízdě na vytyčené trati s modelem K 480 a buginách Polaris, kde náročný terén plný bahna a písku dokonale prověřil jejich řidičské schopnosti a zdravý úsudek. Blízké jezero přímo vybízelo k tomu, aby se stalo součástí aktivit a tak byla letošní soutěž rozšířena o jízdu v gumových kajacích.

Zkouškou odolnosti a vytrvalosti všech přítomných, nebyly jen samotné disciplíny, ve kterých šlo o součet nejlepších dosažených časů, ale také deštivé a chladné počasí. Ani to ale nemohlo zastavit zákazníky v boji o nejvyšší příčku. Ten nejrychlejší z nich, kterým se stal mezi českými zákazníky David Sova ze společnosti DS Servis, se mohl těšit z hlavní ceny, kterou je zájezd společně s týmem MKR na rallye Maroko, která se uskuteční 4. – 10. října 2017. Dalšími šťastnými výherci zájezdu se stali Stanislav Silvester ze Slovenska a Pál Bartos z Maďarska.

Akce Renault Trucks & MKR adventure days úspěšně překročila hranice našeho regionu už loni, a my se těšíme ze stále rostoucího zájmu kolegů a zákazníků z dalších zemí Evropy a dokonce i Severní Afriky, kteří se ji rozhodli v letošním roce navštívit. Pozitivní ohlasy všech hostů a přání zúčastnit se dalších ročníků nás utvrzuje v tom, že jsme ve spolupráci s MKR Technology připravili neobvyklou akci, která potvrdila nejen robustnost našich modelů, ale také vztahů se zákazníky, kteří se i přes nepřízeň počasí a náročné podmínky nadšeně zapojili do celého adrenalinového dne,“ řekl Zoltán Tringer, Obchodní ředitel Renault Trucks Central East.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!