Vodní pumpy DOLZ u firmy CHLADNÍČEK

, 13 února 2017, 14:35

Firma CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o. nabízí produkty značky DOLZ – předního světového výrobce kvalitních vodních čerpadel pro osobní i nákladní vozy.

Společnost Industrias DOLZ vznikla před více než 80 lety. Tento světový lídr nevyrábí nic jiného, než vodní pumpy pro osobní a nákladní automobily a traktory, což umožňuje plně se soustředit na kvalitu a vývoj. Výrobní závody jsou rozmístěny ve Španělsku, Argentině a Číně, kde společnost DOLZ dohromady vyprodukuje 3,5 milionu vodních pump ročně a prodává je do 70 zemí po celém světě.

Velkou předností výrobků firmy DOLZ je fakt, že čerpadla jsou vyráběna technologií Die cast aluminium, což znamená, že obal pumpy je vytvořen z roztaveného hliníku a pod velkým tlakem lisován. Tento postup používá jen pár výrobců na světě. Další výrobní procesy jsou plně automatizovány a pumpy jsou během celého výrobního procesu přísně testovány, což vede k záruce, že každá pumpa, než opustí závod, prošla testy hlučnosti, správnosti osazení, těsnosti a samotného chodu pumpy.

Společnost CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o má přímé distribuční zastoupení tohoto předního světového výrobce. Pro další informace o těchto produktech, skladových zásobách, či cenách můžete kontaktovat prodejní oddělení na http://www.chladnicek.cz/cz/kontakt/.

Související články

Tažná zařízení a točny Orlandi
Tažná zařízení a točny Orlandi

Firma CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o. představuje spojovací zařízení značky V.ORLANDI. V jejím sortimentu je možné nalézt kompletní řešení pro nákladní automobily a zemědělské stroje.

Lehčí a lepší ocelové disky Gianetti
Lehčí a lepší ocelové disky Gianetti

Firma Gianetti Ruote srl., kterou zastupuje firma CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o. chystá na první polovinu roku 2017 novinku ve formě lehčích ocelových disků velikosti 22,5×9 a to o váze pouhých 34 kilogramů.

Výfukové systémy DINEX
Výfukové systémy DINEX

U firmy CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o. můžete nakoupit produkty značky DINEX – předního světového výrobce kvalitních dílů výfukových a emisních systémů pro velké dieselové a plynové motory. 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!