Spojovací tyče MEYLE-HD poprvé také pro nákladní vozy

, 13 ledna 2017, 8:12

MEYLE poprvé nabízí také pro nákladní vozy spojovací tyče v MEYLE-HD kvalitě. Tento nový sortiment takřka pokrývá celou modelovou řadu vozů Volvo FH a Volvo FM.

Použitím vysokovýkonného maziva, větším průměrem koule čepu z povrchově tvrzené oceli a vylepšenou manžetou se výrazně prodlužuje životnost spojovací tyče. Servisy mohou nyní svým zákazníkům díky MEYLE-HD spojovacím tyčím nabídnout daleko kvalitnější opravu a tím i do budoucna snížit odstávky kamionů.

První generace modelové řady VOLVO FH a FM jsou již mnoholet v provozu na Evropských silnicích. Z důvodů stáří těchto vozů a vysokého nájezdu kilometrů dochází stále častěji k poruchám spojovacích tyčí.  Špatná funkce těchto dílů se projevuje špatnou stabilitou kamionu při jízdě. Důvody pro špatnou funkci spojovacích tyčí mohou být vytlučené kulové čepy, nebo že se do kloubů dostala voda.  Servisy mohou nyní svým zákazníkům zaručit díky MEYLE-HD spojovacím tyčím delší, stabilnější jízdu.

1

Zvětšené koule kloubů z povrchově tvrzené oceli a zesílená nosná tyč zaručují podstatně vyšší zatížitelnost MEYLE-HD spojovacích tyčí. Pro zajištění dlouhé životnosti kloubů je použito vysokovýkonné mazivo s velmi nízkým koeficientem tření.  Taktéž použití velmi kvalitních manžet přispívá k dlouhé životnosti těchto dílů. Zákazníci profitují s MEYLE-HD spojovacími tyčemi hned dvakrát: poprvé díky životnosti MEYLE-HD spojovacích tyčí se snižují prostoje kamionů v servisech a za druhé tak, jako na všechny MEYLE-HD díly se i na tyto vztahuje záruka 4 roky.

MEYLE servisní typ: vždy vyměňovat spojovací tyče párově a nezapomenout vyměnit i uložení stabilizátoru.

Nové spojovací tyče MEYLE-HD jsou nyní k dostání pod těmito objednacími čísly:

534 035 0001/HD, 534 035 0002/HD, 534 035 0003/HD, 534 035 0004/HD, 534 035 0005/HD, 534 035 0006/HD, 534 035 0007/HD, 534 035 0008/HD.

Související články

Držáky motoru Meyle si odbyly svůj debut v seriálu  FIA European Truck Racing
Držáky motoru Meyle si odbyly svůj debut v seriálu FIA European Truck Racing

Firma Wulf Gaertner Autoparts dodává na nezávislý trh s náhradními díly své výrobky Meyle a Meyle-HD pro užitková vozidla. Komplexní nabídka produktů zahrnuje také asi 50 druhů držáků motoru. Nynější debut na závodní dráze svědčí o kvalitě držáků motoru Meyle. FIA European Truck Racing Championship na konci dubna konečně odstartovala svoji sezónu 2016, a to […]

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!