Inspirace přírodou a hra s fantazií, to jsou kalendáře pro rok 2017

25 října 2016, 18:54

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. uvádí na trh nové edice kalendářů pro rok 2017. První z nich představuje průřez produktovým portfoliem červených traktorů a druhá, limitovaná edice představí 12 nedořečených příběhů, které si pohrají s fantazií diváka. Kalendáře budou v prodeji od 20. října.

Nemůžeme se dočkat, až veřejnost spatří novou limitovanou edici ZETOR kalendářů, která velmi originálním způsobem vyjadřuje hlavní aspekty naší značky. Věříme, že letošní netradiční zpracování kalendářů fanoušky ZETORU osloví a že dosáhnou minimálně stejného úspěchu jako ty loňské, kdy jsme získali cenu poroty za fotoprodukci v soutěži Fénix Content Marketing,” říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace ZETOR TRACTORS a.s.

1

Limitovaná edice ZETOR kalendářů pro rok 2017 představuje kalendář jako umělecké dílo. Originálně ztvárněné fotografie ponechávají prostor fantazii. Každý list v kalendáři vypráví unikátní příběh, v němž ovšem stroje ZETOR nehrají hlavní roli. Ústředním motivem jednotlivých měsíců je lyrické zpodobnění přírody, jejích proměn v průběhu ročních období a lidských činností charakteristických pro daná období roku.

32

Na realizaci kalendáře se podílel slovenský fotograf Martin Fridner, který připravoval i loňskou limitovanou edici ZETOR kalendáře. Na koncepci nové edice pracoval od začátku letošního roku. Samotné fotografování s modelkami trvalo čtyři dny. Finální fotografie byly oproti loňské sérii zpracovány s minimálním zásahem postprodukce. Tvářemi letošní limitované edice kalendářů jsou Lucia Javorčeková, Silvia Križanová, Andrea Prouzová a Alžběta Šugárová. V produktové verzi se představují krásky v rámci všech modelových řad traktorů ZETOR.

4

Minulé vydání kalendáře bylo založené na komplikovaných fotorealistických montážích, což bylo velmi náročné jak časově, tak hlavně postprodukčně. Letos jsme většinu času věnovali spíše přípravě a samotné tvorbě fotografií. Vše, co je k vidění na finálních fotografiích, je realita, která vypadala stejně̌ i při focení. Nepřidávali jsme žádné speciální efekty,“ říká tvůrce nového ZETOR kalendáře Martin Fridner.

6 5

Limitovanou edici ZETOR kalendáře na rok 2017 bude možné zakoupit od 24. října v omezeném množství 1.000 kusů. Cena produktového kalendáře s červenými traktory činí 189 Kč. Limitovaný kalendář s uměleckými fotografiemi bude k dostání za 699 Kč. Oba kalendáře budou v prodeji v rámci obchodní sítě ZETOR. Na území České republiky bude kalendář možné zakoupit v internetovém obchodě na adresehttp://eshop.zetor.cz a v zahraničí u všech autorizovaných prodejců značky ZETOR.

Tisková zpráva Zetor Tractors

Související články

FORTERRA HD 140 ve finále soutěže Tractor of the Year 2017
FORTERRA HD 140 ve finále soutěže Tractor of the Year 2017

ZETOR TRACTORS a.s. se účastní prestižní celoevropské soutěže Tractor of the Year. Do soutěže byl přihlášen model ZETOR FORTERRA HD 140 s emisním řešením STAGE IV, který se dostal až mezi finalisty v kategorii Traktor roku 2017. Brněnský stroj patří v tuto chvíli mezi sedm nejúspěšnějších účastníků a 11. října se představil hodnotitelům v akci […]

ZETOR na polském AGRO SHOW
ZETOR na polském AGRO SHOW

Ve městě Bednary v Polsku se během uplynulých čtyř dnů sešli fanoušci zemědělské techniky, kteří měli možnost si prohlédnout celou škálu zemědělských produktů a služeb. Na jednom z největších festivalů tohoto typu v Evropě nechyběl ani stánek značky ZETOR.

ZETOR opět bodoval na MČR v orbě
ZETOR opět bodoval na MČR v orbě

Mistrovství České republiky v orbě, jehož partnerem je i společnost ZETOR TRACTORS a.s., se letos konalo již po třiačtyřicáté u obce Peruc na Ústecku. Účastnil se ho také několikanásobný vítěz minulých ročníků Václav Milík s traktorem ZETOR PROXIMA. V rámci doprovodného programu bylo možné si v testovacích jízdách vyzkoušet aktuální nabídku traktorů ZETOR.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!