Nový katalog MANN-FILTER pro období 2024-2026

9 února 2024, 9:46

Značka MANN-FILTER od firmy MANN+HUMMEL představuje nové tištěné katalogy pro roky 2024 až 2026, v nichž mohou distributoři a servisy snadno a rychle najít ten správný filtr. Katalog je k dispozici ve 12 jazycích a je poprvé platný na dobu tří let.

Více než 125 nových typů filtrů pro nejnovější modely osobních, nákladních a off-highway vozů doplňuje již tak nejširší nabídku filtrů v kvalitě originálního vybavení. Pro evropský trh nabízí katalog téměř 5 000 produktů pro více než 67 500 vozidel a strojů.

Katalog MANN-FILTER

Katalogy jsou poprvé nabízeny s tříletou platností a platí do konce roku 2026.

„Přestože dochází k posunu směrem k digitálním médiím, papírové vydání našich produktových katalogů je v servisech stále oblíbené a je tam stále potřebné,” říká Thomas Braun, ředitel produktového marketingu pro Evropu společnosti MANN+HUMMEL. „Našim zákazníkům proto i nadále poskytujeme tištěné katalogy, které se orientují na cílové skupiny a služby. Z důvodu udržitelnosti jsme však prodloužili dobu platnosti ze dvou na tři roky. Na udržitelnost se zaměřujeme i v případě papíru pro naše katalogy, který se z více než 99 procent skládá z recyklovaných vláken. Kdo však dává přednost digitální verzi, může si ten správný filtr najít několika kliknutími v našem online katalogu MANN-FILTER,” uzavírá Braun.

Aktualizované tištěné katalogy mají celkem přes 3200 stran. Pro uživatelsky přívětivou práci jsou rozděleny do čtyř samostatných svazků pro různé oblasti použití: “Osobní automobily a dodávky”, “Nákladní automobily a autobusy”, “Stavební stroje a průmyslové aplikace” a “Zemědělské stroje”. Všechny katalogy jsou k dispozici také jako interaktivní PDF pro prohlížení s mnoha funkcemi rychlého přístupu a lze je stáhnout z webových stránek společnosti MANN-FILTER.

Správný filtr pro téměř každé vozidlo

S téměř 97% pokrytím evropského trhu nabízí společnost MANN-FILTER správný filtr v kvalitě originálního vybavení pro téměř každý model osobního nebo užitkového vozidla. Aktuální katalogy pro evropský trh obsahují filtrační prvky pro více než 20 000 osobních vozů a dodávek, pro více než 11 300 nákladních automobilů a autobusů, pro více než 22 600 stavebních strojů a průmyslových aplikací a pro více než 12 500 zemědělských strojů.

Servisy a distributoři mohou nové katalogy stále získat zdarma v obchodě s reklamními materiály MANN-FILTER na businessshop.mann-filter.com.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!