UFI Filters Aftermarket a UFI Filters Hydraulics společně na veletrhu AGRITECHNICA 2023 v Hannoveru

8 listopadu 2023, 15:15

Skupina UFI Filters se na veletrhu AGRITECHNICA Hannover poprvé představí se svou divizí Aftermarket a s divizí UFI Filters Hydraulics, kde bude prezentovat své nejnovější zemědělské technologie.

AGRITECHNICA 2023 je předním světovým veletrhem v oblasti zemědělské mechanizace. Letos bude hlavním tématem „Zelená produktivita“ – příležitost diskutovat o příležitostech a výzvách spojených s novými technologiemi podporujícími udržitelné zemědělství.

Výběr produktů prezentovaný divizí Aftermarket (pro motory) a divizí UFI Hydraulics (pro hydraulické okruhy) se soustředí na filtrační řešení zaměřená na zvýšení produktivity a efektivity zemědělských vozidel. Tohoto cíle lze dosáhnout pouze přijetím správných technologií, vyvinutých a propagovaných díky mnohaletým zkušenostem a know-how společnosti UFI Filters v této oblasti.

Mezi vystavenými produkty společnosti UFI Aftermarket jsou nejnovější produkty pro filtraci motorů:

  • blow-by filtr pro nový motor Cursor 16 TST pro terénní aplikace 4WD, včetně nového motoru Case IH Quadtrac 714
  • filtrační modul s více funkcemi pro motor FPT F28 Stage V
  • některé špičkové výrobky pro aftermarket, jako jsou filtry a pre-filtry New Holland s exkluzivním filtračním materiálem FormulaUFI.H2O; vrstvené olejové filtry, jako je FormulaUFI.STRATIFLEX, a filtry ze syntetických vláken, jako je FormulaUFI.MICRON, a řada samočisticích a panelových blow-by rotačních filtrů

Společnost UFI Filters Hydraulics představuje své zkušenosti a inovativní přednosti v oblasti hydrauliky s některými zajímavými produkty, jako např:

  • nová řada FRI – řešení filtrace nádrží pro zpětné okruhy
  • řada tlakových rotačních filtrů FPO s prvkem FORTIMAX
  • ekologická verze mobilní filtrační jednotky UOW s bezjádrovým prvkem
  • diferenciální indikátor zanesení s dvojitou kalibrací
  • nový spin-on prvek FORTIMAX EPO37, speciálně navržený pro nízkotlaké hydraulické systémy
>UFI Filters a UFI Filters Hydraulics vystavují své nejnovější filtrační technologie pro zemědělský sektor v hale 16, stánek C13.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!