Společnost BBB Industries – vlastník Budweg Calipers – kupuje polskou společnost

2 června 2023, 12:55

Polská společnost zabývající se výrobou pokročilých automobilových dílů byla odkoupena společností Budweg Calipers A/S. Jedná se o strategický krok globální automobilové společnosti BBB Industries.

Budweg

Společnost BBB Industries, LLC (BBB) dnes oznámila akvizici společnosti Inter-Turbo sp. z o.o. prostřednictvím své dceřiné společnosti Budweg Caliper A/S. Podmínky transakce nebyly zveřejněny. Akvizice dále rozšiřuje přítomnost společnosti BBB na evropském trhu po převzetí společnosti Budweg v roce 2022 a řadě podobných transakcí v Evropě od roku 2019.

Společnost Inter-Turbo se sídlem v Katovicích vyrábí turbodmychadla, vstřikovače a filtry pevných částic (DPF). Společnost, kterou v roce 2009 založili Błażej Michalik a Marek Jasiok, servisuje více než 16 000 modelů turbodmychadel a také širokou škálu vstřikovacích systémů. Klíčovými ukazateli výkonnosti společnosti jsou provozní dokonalost a kvalita výrobků.

„Inter-Turbo je zavedenou značkou s vynikající pověstí. Její akvizice strategicky ladí s převzetím společnosti Budweg Calipers v roce 2022. Začleněním Inter-Turbo děláme další velký krok k vytvoření diverzifikovaného portfolia, které bude odrážet úspěch naší nabídky v Severní Americe,” řekl Duygu Seker, prezident BBB Europe. “V návaznosti na silné stránky společnosti Inter-Turbo chceme novým i stávajícím zákazníkům poskytovat špičkové produkty a služby za výjimečnou cenu.“

Author: AnM
Journalist at TruckFocus.cz

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!