Společnost UFI Filters rozšiřuje nabídku hydraulických olejových filtrů

6 ledna 2023, 14:29

Společnost UFI Filters, lídr v oblasti filtrace a tepelného managementu pro spalovací, hybridní a elektrická vozidla, obohatila UFI Aftermarket katalog o řadu hydraulických olejových filtrů určených pro těžká a zemědělská vozidla, větrné turbíny a zemědělské a stavební stroje.

Filtry pro těžké a zemědělské stroje UFI

Katalog UFI Aftermarket je neustále aktualizován a v současné době obsahuje více než 3.500 produktů pro lehká a těžká nákladní vozidla, zemědělské stroje a motocykly, které pokrývají více než 98 % evropského vozového parku pro každou skupinu produktů (olejové, palivové, vzduchové a kabinové filtry). Díky spolupráci s divizí UFI Filters Hydraulics – skupinou, která je specializovaná na konstrukci a výrobu hydraulických filtrů pro automobilové a průmyslové aplikace – bylo v průběhu roku 2022 do katalogu UFI Aftermarket zařazeno více než 150 filtrů. Díky této produktové kategorii je společnost UFI Filters schopna poskytnout aftermarketu kompletní portfolio technických řešení pro těžká vozidla.

Vysoce účinné a spolehlivé hydraulické filtry jsou technologicky upravené tak, aby splňovaly požadavky, které vznikají v nejnáročnějších provozních prostředích, a jsou nezbytné pro ochranu hydraulického okruhu mnoha zemědělských a zemních aplikací.

Hydraulický systém totiž vyžaduje účinnou a neustálou filtraci, která chrání okruh před nečistotami, aby se úroveň čistoty oleje udržela v rámci parametrů stanovených každým výrobcem pro danou aplikaci. Tímto způsobem může hydraulický systém vozidla nebo zařízení dlouhodobě podávat vysoký výkon z hlediska výkonu a agility, čímž se předejde velkým neplánovaným opravám a následným delším odstávkám.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!