Parkování a nabíjení: DKV Mobility spolupracuje s MAHLE chargeBIG

28 září 2022, 18:28

DKV Mobility, evropská B2B platforma pro platby a řešení na cestách, rozšiřuje svou dobíjecí síť o 31 veřejných nabíječek na vícepodlažním parkovišti P2 na letišti ve Stuttgartu, provozovaných společností MAHLE chargeBIG GmbH.

Společnost MAHLE chargeBIG, jež se specializuje na správu nabíjecí infrastruktury se sídlem ve Stuttgartu, a DKV Mobility GreenFlux, dceřiná společnost spravující veškerou nabídku nabíjecích služeb DKV Mobility, nedávno za tímto účelem podepsaly smlouvu o spolupráci. Nabíječky jsou dostupné prostřednictvím platební funkce DKV APP&GO v rámci aplikace DKV Mobility.

„Těší nás partnerství se společností MAHLE chargeBIG,“ říká Sven Mehringer, generální ředitel pro energetiku a služby pro vozidla ve společnosti DKV Mobility. „Díky vzájemné spolupráci mohou naši zákazníci svůj elektromobil nejen zaparkovat v bezprostřední blízkosti letiště, ale zároveň jej nabíjet a pohodlně uhradit poplatky za nabíjení a parkování,“ vysvětluje Sven Mehringer.

„Zpřístupněním nabíječek na letišti Stuttgart zákazníkům DKV Mobility zvyšujeme jejich atraktivitu,“ konstatuje Sebastian Ewert, zakladatel a generální ředitel společnosti MAHLE chargeBIG, a doplňuje: „Nejbezpečnější a nejjednodušší způsob, jak aktivovat nabíječky, je přes aplikaci.“

Nabíjecí síť DKV Mobility zahrnuje zhruba 310.000 nabíječek po celé Evropě.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!