ZF úspěšně spouští novou divizi „Commercial Vehicle Solutions“

17 ledna 2022, 11:35

Společnost ZF dnes oznámila úspěšný start své nové divize „Commercial Vehicle Solutions“ (CVS) s účinností od 1. ledna 2022. Nová divize spojuje odborné znalosti ZF v odvětví užitkových vozidel a významně posouvá řešení pro bezpečnou, udržitelnou a digitalizovanou dopravu.

ZF Commercial Vehicle Solutions

Nová divize sdružuje dohromady bývalé divize Commercial Vehicle Technology a Commercial Vehicle Control Systems společnosti ZF, z nichž druhá byla vytvořena po akvizici společnosti WABCO společností ZF v květnu roku 2020.

„S novou divizí CVS se nyní ZF umisťuje jako největší světový dodavatel komponentů a systémů pro průmysl užitkových vozidel. Díky našemu širokému technologickému postavení a působností na globálním trhu můžeme našim zákazníkům nabídnout klíčová řešení, která potřebují k transformaci svého produktového portfolia, a to z jednoho zdroje. S využitím naší regionální struktury nabízíme výrobcům nákladních vozidel, autobusů a přívěsů i provozovatelům vozových parků významné výhody a blízkost zákazníkům, ať už jsou kdekoli na světě,“ řekl Wilhelm Rehm, člen představenstva ZF zodpovědný za novou divizi. „V souladu s naší podnikovou strategií “Next Generation Mobility” divize CVS urychlí strategii globálního růstu ZF.“

Divize Commercial Vehicle Solutions společnosti ZF je podporována přibližně 25.000 zaměstnanci v 61 lokacích ve 28 zemích.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!