Čtyři živly, pátý ZETOR: Limitovaný kalendář přináší nové téma

24 listopadu 2021, 13:47

S koncem roku se všichni fanoušci, zákazníci a příznivci značky ZETOR mohou těšit na dvojici jedinečných kalendářů, jejíž tradici brněnská značka zahájila v roce 2009. 

Hlavní myšlenkou limitované edice ZETOR kalendáře pro rok 2022 jsou čtyři přírodní živly. Tím pátým je v příběhu traktor.

„ZETOR má v sobě sílu všech živlů, dokáže ji vybalancovat a využít v pravou chvíli. Je stále v pohybu a za všech podmínek v souladu s přírodou,“ přibližuje koncept kalendáře Dominik Moser, marketingový manažer společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Fotografie podle něj mají v člověku zanechat pozitivní a příjemný vizuální dojem, okrajově se dotýkají i téma mindfulness.

„Snažíme se apelovat na to, aby se člověk na chvíli zastavil, vnímal, že vše je spojené se vším právě teď a tady. Aby se naladil na to, co mu přináší radost a dovolil si užít každý okamžik svého života. A to dokonce i během práce s našimi traktory,“ doplňuje Moser.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. pro rok 2022 posunula i koncept produktového kalendáře. Dvanáct kalendářních měsíců, dvanáct unikátních fotografií současného produktového portfolia traktorů ZETOR při práci v reálných podmínkách. A k tomu navíc dvanáct příběhů.

„Každý traktor v kalendáři má svého spokojeného majitele a ten se podělil o svůj příběhMy tyto příběhy přinášíme ve formě brožury, která je doplněná o další fotografie. Spolu s produktovým kalendářem 2022 tak tvoří nedělitelnou součást a pomáhá upevňovat tvrzení, že traktor je pro mnohé skutečně ZETOR,“ vysvětluje Dominik Moser.

Fotografie byly pořízeny v průběhu celého roku, a to nejen na domácí půdě, ale také v Polsku, Litvě nebo na Slovensku.

Kalendáře jsou dostupné v dealerské síti ZETOR TRACTORS a.s. či v Zetor Gallery, která se nachází přímo v brněnském areálu firmy. Lze si je také objednat na oficiálním e‑shopu ZETOR.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!