DKV Mobility spolupracuje se společností TRAVIS Road Services

26 října 2021, 10:42

DKV Mobility, evropský poskytovatel služeb pro mobilitu, systematicky rozšiřuje svou celoevropskou akceptační síť v oblasti služeb pro vozidla a nově spolupracuje s rezervační platformou TRAVIS Road Services.

Zákazníci společnosti DKV Mobility tak mohou prostřednictvím internetu pohodlně objednávat a bezhotovostně hradit kartou DKV mytí nákladních vozidel, čištění cisteren, parkování na parkovištích pro nákladní vozidla nebo opravy nákladních vozidel u 1.062 nových servisních partnerů ve dvanácti zemích. Díky této spolupráci se celoevropská akceptační síť společnosti DKV Mobility v oblasti služeb pro vozidla rozrostla na 18.000 stanic.

„Máme radost, že díky spolupráci se společností TRAVIS můžeme našim zákazníkům nabídnout přístup k ještě rozsáhlejší akceptační síti v oblasti služeb pro vozidla,“ říká Sven Mehringer, generální ředitel divize Energy & Vehicle Services společnosti DKV Mobility. „Naši zákazníci se tak mohou v každodenním provozu úspěšně vyhýbat zbytečným prostojům a drahým kilometrům navíc kvůli zajížďkám.“

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!