Technologie, inovace a výkon: prvotřídní kvalita produktů OE společnosti UFI Filters pro nákladní vozidla

, 6 října 2021, 10:36

Firma UFI Filters, lídr v oblasti filtrace a výroby výměníků tepla pro spalovací, hybridní a elektrické vozy, je správnou volbou i pro toho nejnáročnějšího zákazníka díky kvalitě a spolehlivosti, které přinášejí osvědčené produkty z kategorie OE. UFI Filters je v pravém slova smyslu předním dodavatelem filtračních systémů na trhu OEM. Vybírají si jej výrobci, kteří představují 50 % světové produkce nákladních vozidel.

Společnost UFI Filters slaví 50 let inovací, technologií a úspěšných partnerství s nejvýznamnějšími výrobci vozidel. Celosvětové působení této společnosti s 19 průmyslovými závody, 57 obchodními kancelářemi a 7 logistickými centry specializovanými na trh s náhradními díly dnes představuje referenční bod pro distribuci náhradních dílů a pro profesionály v oboru oprav, kteří se mohou vždy spolehnout na produkty prvotřídní kvality a absolutní spolehlivosti.

Dokonalost sortimentu kvalitních produktů OE

Pokud se rozhodnete pro kvalitu produktů OE společnosti UFI Filters, můžete počítat s originálním výrobkem také na trhu s náhradními díly pro každý typ filtračního systému, ať už jde o filtr vzduchový, olejový, palivový, kabinový, hydraulické filtry nebo chladicí kapaliny. Firma je proto dnes jedním z nejdůležitějších referenčních bodů na evropské scéně, který je schopen vyvíjet a vyrábět vlastní kompletní filtrační systémy, filtrační média a výměníky tepla, a to jak pro tradiční, tak pro hybridní motory. Zejména u nákladních vozidel a těžkých pracovních vozidel je důležité spoléhat se na kvalitní produkty. Ušetřit pár eur za produkt, který není OE, může vést k nákladným prostojům.

Technologie a inovace filtrů UFI a bohaté zkušenosti s OE se projevují v nejoblíbenějších produktech, jako je například kompletní filtrační modul oleje UFI vyrobený pro MAN Truck: filtrační systém kombinovaný s výměníkem tepla, který nabízí pokročilé řízení teploty motoru, a to díky dvoustupňovému termostatickému ventilu, jenž zabraňuje extrémním výkyvům teploty a zároveň zajišťuje nejlepší provozní podmínky, spolehlivost motoru a úsporu paliva.

Olejový modul vyrobený společností UFI Filters z hliníku pomocí technologie vakuového pájení pomáhá odlehčit 9litrový motor MAN D15 a nabízí nejlepší filtrační výkon: 50 % při 17 mikronech. Zcela recyklovatelná „zelená“ kazeta – dostupná pro trh s náhradními díly pod kódem UFI 25.174.00 – je vyráběna s exkluzivním filtračním médiem FormulaUFI.CELL a zaručuje vysokou odolnost v olejových okruzích těžkých motorů, které jsou vystaveny tlakům až 12 barů.

Mezi dalšími produkty UFI Filters, které jsou součástí sortimentu OE, nelze nezmínit kompletní olejový filtr dodávaný jako originální vybavení pro aplikace IVECO Stralis a pro motory Cursor 16 zemědělských strojů New Holland. Filtr UFI 25.102.00 zaručuje svým hliníkovým tělem nízkou hmotnost, ale také odolnost vůči vysokému pracovnímu výkonu. Vnitřní kazeta je ekologická, obsahuje FormulaUFI.CELL s filtrační účinností podle specifikací ISO a umožňuje intervaly údržby až 600 hodin. Navíc je schopná fungovat při vysokých tlacích. Nabízí maximální účinnost a bezpečnost pro nákladní vozidla.

Dalším důležitým produktem UFI je naftový předfiltr pro aplikace MAN Truck, jako jsou TGS a TGX s motory Euro 6. Filtrační médium FormulaUFI.H2O, složené z celulózových a syntetických materiálů, zaručuje vysokou filtrační účinnost, více než 90 % při 25 μm. Kromě toho má předfiltr UFI, který je rovněž dostupný v katalogu náhradních dílů po kódem 24.035.01 a který je určen pro bionaftu, schopnost separace vody z motorové nafty přesahující 98 %.

Důležitou funkci ochrany životního prostředí přináší řada filtrů UFI Blow-by, které jsou nezbytné pro zachycení olejových par, jež unikají ze spalovací komory a díky těmto filtrům nejsou vypouštěny do atmosféry. Filtrační média ve filtru FormulaUFI.MICRON, ze syntetického materiálu a skleněných vláken, mohou být dvou typů.

Ty statické panelové, dodávané v OE pro motory IVECO, které filtrují plyny na základě koalescenčního principu, jsou k dispozici v katalogu s náhradními díly s kódem 27.266.04. Rotační a samočisticí, v OE pro motory FPT, pro aplikace New Holland, Case a IVECO, mají vysokou filtrační kapacitu přesahující 95 % a zaručují minimální ztrátu tlaku v systému, čímž udržují vysoký výkon motoru. Jsou k dispozici v katalogu pod kódy 27.686.00 a 27.689.00.

                         

Volba produktů UFI Filters znamená následovat řadu předních výrobců a přináší záruku kvality a spolehlivosti a ochranu životnosti a odolnosti vašich motorů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!