Iveco představuje nový portál IVECO ON s aplikací Easy Way

19 března 2021, 14:51

Společnost Iveco spustila nový portál IVECO ON, který zajišťuje přístup k rozsáhlé nabídce služeb s podporou konektivity. Jejich účelem je umožnit zákazníkům efektivní řízení flotily a firmy, a usnadnit život řidičům na cestách.

Iveco ON

Nový portál je koncipován jako intuitivní prostředí se snadnou navigací a řadou vylepšení a
widgetů. Při vývoji byly uplatněny moderní technologie a know-how týmu digitálních expertů. Do aplikace IVECO ON byly dále doplněny nové funkce.

Fabrizio Conicella, globální ředitel digitálních a pokročilých integračních technologií pro
užitková a speciální vozidla, vysvětlil: „Nový portál IVECO ON jsme vyvíjeli s ohledem na
zpětnou vazbu a připomínky našich zákazníků. Nabízí jednotné místo, ve kterém se prolínají všechny naše služby s podporou konektivity a jsou tak všechny na dosah. Například správci flotil si teď mohou velmi rychle zobrazit trendy výkonů a spotřeby vozidel, aby mohli nastavit opatření, která povedou ke snížení celkových nákladů na vlastnictví. Aplikace dává řidičům snadný přístup ke všem digitálním službám, které jim usnadní život na cestách. Jedná se například o hodnocení stylu jízdy a dálkové asistenční služby, ale i o dálkové ovládání různých funkcionalit v kabině.“

Iveco ON

Z vylepšení uživatelského prostředí můžeme jmenovat například nový design orientovaný na snadnou, intuitivní navigaci, zjednodušenou registraci a proces aktivace a vytvoření
specializované sekce pro správu povolení souvisejících například s používáním funkcionalit v kabině.

Nový portál dále přináší funkce bezpečné jízdy určené ke zvyšování bezpečnosti jízdy na základě nových KPI pro pokročilé asistenční systémy (tzv. ADAS). Tento upgrade také rozšiřuje zprávy generované za účelem podpory osvojení bezpečného stylu jízdy řidiči a pěstování kultury bezpečné jízdy mezi správci vozových parků.

Společnost aktualizovala aplikaci IVECO ON Easy Way pro těžkou řadu IVECO S-WAY. Vylepšení doznalo uživatelské prostředí, zjednodušila se registrace a přihlašování, bylo zdokonaleno automatické párování vozidla s mobilními zařízeními Android a iOS, automatické připojování k Wi-Fi a intuitivní navigace.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!