UFI představuje nové katalogy produktů UFI a SOFIMA pro Heavy Duty

16 února 2021, 11:23

Firma UFI Filters, lídr v oblasti filtrace a tepelného managementu, rozšířila svou nabídku produktů pro Heavy Duty. Jsou k dispozici v prvním tištěném vydání katalogů „Truck and Bus“ 2020/2021, které obsahují produkty značek UFI a SOFIMA, určené pro těžká vozidla, jako jsou nákladní vozy a autobusy.

UFI Katalog Heavy Duty

Uspořádání papírové verze vychází z katalogů „Lehké užitkové vozy“, které zákazníci považovali za přehledné. Novinkou tohoto vydání jsou nové obaly UFI a SOFIMA.

Rozložení a grafika zaručují snadnou orientaci a porozumění. Po úvodních stránkách představujících společnost se obsah rozděluje do různých sekcí, které ukazují nové reference ve vztahu k předchozí verzi, náhradní kódy a cross-reference odkazy. Katalog je organizován dle aplikací (značka, model, verze). V závěrečné části se nachází praktická „tabulka velikostí“, která ukazuje rozměry každého produktu.

Onofrio Defina, COO & Sales Aftermarket EMEA ředitel UFI Filters, komentuje: „Je velmi důležité pravidelně nabízet našim zákazníkům užitečné pracovní nástroje a zajistit snadný přístup k různým médiím, papírově i online. Skupina UFI již roky investuje do vývoje řady Heavy Duty a pracuje se specializovaným týmem techniků, aby OEM nabídla nejlepší technologická řešení.

Segment těžkých vozidel bude v příštích letech jedním ze základních kamenů firemní strategie s významnými investicemi do výzkumu a vývoje a do distribuční sítě v různých evropských zemích. Očekáváme také další výrazný nárůst nabídky náhradních dílů pro nákladní automobily a autobusy značek UFI a SOFIMA v roce 2021.”

Kvalita výrobků UFI je dlouhodobě ověřena četnými výrobci, kteří si již spolupráci s UFI vybrali (například Daimler, CNH, SAME-Deutz-Fahr, MAN, Ford Otosan, Renault Trucks, Kamaz, JCB a Weichai), a to jak pro nákladní vozidla, tak i pro zemědělskou techniku – traktory, stavební techniku a autobusy.

Aftermarket těží z možnosti nabízet produkty ve stejné kvalitě jako OE.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!