Firma Wabco vydala aktualizovaný produktový katalog

10 února 2021, 13:05

Garance maximální provozuschopnosti užitkových vozidel zákazníků je základním pilířem  společnosti Wabco. Klíčovou součástí rychlého procesu opravy je rychlé vyhledání správného náhradního dílu. To umožňuje upravený katalog firmy Wabco.

Produktový katalog Wabco

Pro podporu a zjednodušení všech každodenních úkonů, zajištění efektivního provozu a pro dokonalý přehled o dostupnosti produktů nyní Wabco přichází s rozsáhlým produktovým katalogem. Vyhledávání a objednávání náhradních dílů a služeb je v tomto katalogu rychlé a prostoje vozidel zákazníků tak mohou být ještě kratší.

Od poslední verze katalogu proběhla spousta změn. Nová verze obsahuje aktuální detaily týkající se nejnovějších produktů a služeb, navržených a zpracovaných s ohledem na potřeby současného průmyslu s užitkovými vozidly, který se rychle transformuje a směřuje k nezávislé a online budoucnosti.

Pro ještě podrobnější přehled produktový katalog rovněž nabízí spoustu doplňkových dokumentů ke stažení, například Seznam referencí Wabco pokrývající téměř 30.000 čísel dílů OEM výrobců.

Produktový katalog je nyní dostupný i v češtině.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!