Společnost Interaction představuje nové webové stránky

22 ledna 2021, 8:56

V rámci zlepšování služeb došlo na sklonku minulého roku k inovaci internetových stránek Interaction. Po několikaměsíční práci představují nový a moderní design stránek.

nový web Interaction

Robert Harvalík, specialista produktu a marketingu, který celý tento projekt a kompletní změnu designu vedl odpovídal spolu s Michalem Kirchnerem, brand manager společnosti Interaction, který ve spolupráci s dalšími odborníky zajišťoval odborný obsah jednotlivých oblastí, které společnost Interaction zajišťuje.

Jaký byl impuls pro změnu stávajících stránek?

Z hlediska designu bylo potřeba jít s dobou a vytvořit zcela nový a moderní vzhled stránek. Jelikož se naše společnost neustále rozvíjí a roste, vznikla i nová oddělení a specializace v daných oblastech. Z hlediska uživatelského komfortu byla prioritou optimalizace stránek, umožňující prohlížení stránek na mobilních zařízení.

Co předcházelo samotnému vzniku těchto nových stránek?

V první fázi bylo potřeba se sejít se všemi kolegy ze všech oddělení včetně obchodních manažerů a na základě diskuze vznikaly podněty a náměty, jakým směrem by měly nové stránky jít a co je potřeba našemu zákazníkovi sdělit.

Na jaké novinky se můžeme těšit?

Obnovou prošla všechna odvětví, která společnost Interaction nabízí. Nové webové stránky nyní pokrývají kompletní portfolio produktů a služeb od lakování osobních a nákladních automobilů, přes průmyslové lakování, vybavení karosáren až po produkty, které jsou určeny do ručních a automatických mycích center.

Mimo širokou škálu produktů, které Interaction nabízí, naleznete na stránkách také informace o službách, které společnost Interaction zajišťuje. Nově je například podrobně rozčleněna nabídka vzdělávání, kde naleznete další podkategorie na školení, rekvalifikační kurzy, zkoušku profesní kvalifikace, E-learning a dále i tréninková videa.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!