Léty prověřená spolupráce ADIP a Knorr-Bremse

21 října 2020, 10:06

Společnost ADIP je jednou z nejvýznamnějších firem působících na českém a slovenském trhu v oblasti prodeje náhradních dílů a příslušenství. Jedním z nejdůležitějších nabízených sortimentů je vzduchový systém, kde má firma ADIP oficiální zastoupení předních světových výrobců jako Knorr-Bremse, Wabco a Haldex.

ADIP logoKoncernová společnost Knorr-Bremse s hlavním sídlem v Mnichově, je celosvětově vedoucím výrobcem brzdících systémů pro železniční a užitková vozidla. V roli technologického průkopníka působí výrobce Knorr-Bremse významně v oblasti vývoje, výroby, prodeje a servisních služeb moderních brzdících systémů, a to již po dobu více než 110 let.

Přímá spolupráce ADIP a Knorr-Bremse trvá již více než 18 let.

třmen typu ST7

TruckServicesKnorr-Bremse má ve svém portfoliu nové produkty, například třmen typu ST7. Jde o nejlehčí dvoupístovou vzduchovou kotoučovou brzdu na trhu s mnoha nepřekonatelnými výhodami. Servisní koncept pro třmen ST7 je nyní ještě více nákladově efektivní. Třmeny, držáky třmenů, brzdové desky a další sady náhradních dílů byly chytře přepracovány tak, aby pouze opotřebované díly bylo nutné vyměnit. Tyto servisní sady obsahují všechny potřebné díly k provedení efektivní, snadné a bezpečné opravy ST7 kotoučové brzdy.

Přesvědčte se o kvalitě produktů Knorr-Bremse právě v ADIPu. Prodejní síť ADIP je celorepubliková, takže dostupná všem.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!