Gebrüder Weiss má zelenou k převzetí Ipsen Logistics

9 října 2020, 11:23

Antimonopolní úřady v Německu a Rakousku vydaly pozitivní stanovisko k akvizici Ipsen Logistics pod křídla Gebrüder Weiss.

Ipsen Logistics a Gebrüder Weiss

“Schválení akvizice ze strany příslušných antimonopolních úřadů uvedlo od 1. října v platnost již dříve smluvně zakotvené podmínky a kroky integrace Ipsenu do Gebrüder Weiss. Další rozšíření naší globální pobočkové sítě a noví kolegové s obdobnou firemní kulturou jsou bezpochyby přínosem i pro zákazníky v České republice,” uvádí Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel Gebrüder Weiss ČR.

Začlenění Ipsenu do Gebrüder Weiss se opírá o dohodu uzavřenou již na konci července letošního roku. Od počátku října 2020 se 180 zaměstnanců Ipsen Logistics v osmi jeho pobočkách stává součástí Gebrüder Weiss, což posílí pozici společnosti především na významném německém trhu. Zatímco pobočky Ipsenu v Německu již fungují pod jménem Gebrüder Weiss, zastoupení v Belgii, Malajsii a Polsku budou své názvy měnit na přelomu roku.

„S potěšením vítáme zákazníky a zaměstnance společnosti Ipsen Logistics ve společnosti Gebrüder Weiss. Naším cílem je dále společně rozvíjet naše služby letecké a námořní dopravy, díky nimž můžeme vytvářet přidanou hodnotu pro naše zákazníky,” říká Lothar Thoma, výkonný ředitel divize Air & Sea Gebrüder Weiss.

„Naše společná intenzivní práce během posledních týdnů jasně prokázala, že naše dvě firemní kultury se k sobě perfektně hodí. Víme, že naši zaměstnanci i zákazníci zůstávají u Gebrüder Weiss v dobrých rukou,“ dodávají oba výkonní ředitelé Ipsen Logistics Eduard Dubbers-Albrecht a Hans-Christian Specht.

Gebrüder Weiss hodlá i nadále aplikovat svůj recept na úspěch v odvětví letecké a námořní dopravy, který je založený na kombinaci regionální přítomnosti a péče o zákazníky na straně jedné s globálními službami a logistickými řešeními na straně druhé.

„Mimořádnou úroveň kvality našich služeb již zákazníci obou společností znají a spoléhají se ni. Spojení s naší globální sítí poboček přináší zákazníkům Ipsenu novou, širokou škálu služeb také pro jejich globální dodavatelské řetězce,” dodává Lothar Thoma.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!