SKF: OE není pouze marketingový tah

18 prosince 2019, 16:43

Společnost SKF již několik desetiletích spolupracuje s výrobci automobilů po celém světě a tato skutečnost se promítá i do dílů, které se objevují na pultech a e-shopech našich prodejců. Inovace a technologie, z nichž má prospěch nezávislý trh s náhradními díly, je strategií SKF, opírající se o partnerství s předními světovými výrobci automobilů.

Výrobky (OE) jsou navrženy speciálně pro určitého zákazníka a pro konkrétní aplikaci. Přímé zapojení, inovativní know-how a zkušenosti získané při spolupráci s výrobci OE jsou přenášeny v rámci celé firmy a zajišťují, aby SKF byla schopna poskytovat vysoce kvalitní komponenty i pro aftermarket.

Volvo Car Corporation

Ložiskové jednotky a náboje kol pro příští generaci vozidel. Optimalizace s nižší hmotností a odolným těsněním pro vysoký výkon s menším třením tak, aby se snížila hmotnost vozidla, aniž by to mělo negativní dopad na výkon a komfort.

MAN

Koncové jednotky kol přizpůsobené pro nákladní vozidla se rychleji sestavují a poskytují nižší celkové náklady na údržbu díky prodlouženým intervalům. Přesné provedení pro přesný výkon.

Scania

Vysokotlaká těsnění dříku ventilu navržená tak, aby odolala extrémním úrovním tlaku generovaným moderními motory s menším a přeplňovaným motorem. Spolehlivost řešení a vysoká úroveň výkonu přispívají ke zvýšení účinnosti motoru kamionu.

FCA

Ložiskové jednotky náboje kol pro přední a zadní kola pro optimalizaci výkonu a kvality pro různé modely pod značkou FCA.

SKF produkty

SKF navrhuje a vyrábí horní uložení pro většinu výrobců automobilů OE na světě. V nabídce SKF naleznete také nově od začátku roku 2019 více než 2.500 různých dílů řízení a zavěšení nápravy.​

Díly prvotřídní kvality jsou určeny ke zlepšení ovladatelnosti vozidla a pro hladkou, stabilní a bezpečnou jízdu. Testovací zařízení SKF na celém světě zaručují, že všechny produkty SKF splňují vysoce kvalitní standardy materiálů a nadstandartní výkon.Technická podpora zahrnuje pokyny k montáži a technické bulletiny ke stažení z QR kódů na štítku krabice.

SKF produkty

Uvedli jsme pouze některé příklady spolupráce s OE, která se neustále rozvíjí. SKF kontinuálně rozšiřuje nabídku i pro nejnovější modely u nichž Vás výměna teprve čeká. Spolupráce s OE pro nás není pouze marketingový tah, ale i doklad toho, že pro SKF existuje pouze jedna kvalita výrobků.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!