Novinka Delphi Technologies: čisticí přístroj pro filtry DPF Hartridge DPF200 Master

12 prosince 2019, 16:58

Společnost Delphi Technologies představuje Hartridge DPF200 Master. Nejnovější přírůstek do této úspěšné řady čisticích přístrojů je rychlejší, bezpečnější a efektivnější než jiné způsoby čištění, jako jsou detergenty nebo nucená regenerace.

Nový čisticí přístroj pro filtry DPF

Tento výrobek nabízí autoservisům vysokou návratnost počáteční investice a díky tomu i způsob, jak proniknout na rychle rostoucí trh s čisticími službami a zároveň svým zákazníkům nabídnout další službu s přidanou hodnotou.

„S tím, jak přibývá vozidel vybavených filtry částic, roste i poptávka po čisticích službách. Jen v Evropě je přes 60 milionů osobních a lehkých užitkových vozidel vybavených filtry částic. Ty bude potřeba na aftermarketu opravit, což představuje významnou a lukrativní příležitost pro autoservisy s tím správným vybavením,“ vysvětluje Lee Jacobs, Global Strategy & Technical Product Director ve společnosti Hartridge.

Díky přístroji Hartridge DPF200 Master mohou autoservisy u vozidel jak rychle a bezpečně vyčistit ucpané filtry částic, tak vylepšit spotřebu paliva a snížit emise. Životnost filtru se totiž výrazně prodlouží a nebude potřeba jeho celková výměna, což zaručí mnohem větší rentabilitu bez zbytečných odstávek.

Přístroj obsahuje uživatelsky přátelský software, jehož nedílnou součástí je testování průchodnosti filtru a unikátní postup, jak rozpoznat, kde přesně se problém nachází. Vadný filtr tak lze identifikovat ještě před začátkem čištění a předejít tak plýtvání časem i penězi. Díky patentovanému obousměrnému způsobu suché filtrace, který do filtru vhání velké množství stlačeného vzduchu na obou jeho koncích, je přístroj také rychlejší a bezpečnější než ostatní dostupné způsoby čištění.

“Čištění filtrů DPF pomocí detergentů může vést k odstranění nezbytných vrstev filtračního materiálu uvnitř filtru a likvidace odpadu zbytečně zatěžuje životní prostředí. Naproti tomu nucená regenerace na vozidle představuje zdlouhavý a ne vždy úspěšný proces,“ říká Jacobs. „Díky Hartridge DPF200 Master mohou být řidiči do hodiny zpátky na silnici s plně funkčním, vyčištěným filtrem, což všem ušetří spoustu času a nákladů.“

„Znamená to také, že autoservisy mohou denně vyčistit velký počet filtrů; to jim zajistí skvělý výdělek a budou přitom schopní poskytnout zákazníkům služby nejvyšší kvality. Už pokud průměrný autoservis provede diagnostiku a čištění u pouhých čtyř filtrů týdně, investice do přístroje DPF200 Master se mu vrátí za méně než dva roky.”

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!