Scania na veletrhu CZECHBUS 2019

4 prosince 2019, 14:53

Veletrh CZECHBUS završil rekordní rok značky Scania na českém trhu. Švédský výrobce totiž letos zákazníkům předá 133 autobusů, což je nejvíce za 25 let působení značky na tomto trhu. 

Scania na veletrhu CZECHBUS 2019

„Scania na veletrhu CZECHBUS prezentovala hned čtveřici svých autobusů. Musím poděkovat zákazníkům za důvěru, kterou nám letos projevili. Do konce prosince předáme 133 autobusů, což je více než dvojnásobek v porovnání se stejným obdobím loňského roku,“ říká manažer prodeje autobusů Scania CER Lukáš Martinů.

Návštěvníci tradiční výstavy si mohli na stánku společnosti Scania prohlédnout 2 městské autobusy řady CITYWIDE a meziměstské Interlink HD, který byl letos mimo jiné k dispozici pro národní hokejový tým, a také model Irizar i6s.

„Tento rok musím hodnotit pozitivně. Na českém trhu jsme se stali třetí nejprodávanější značkou s jedenáctiprocentním podílem na trhu. Přímo na veletrhu CZECHBUS jsme pak uzavřeli smlouvy na více než 10 vozidel,“ vyjmenovává úspěchy značky Scania Lukáš Martinů.

Společnost Scania se prezentovala zcela novou expozicí, která kladla důraz na ekologii a udržitelnost. Například prezentační materiály byly návštěvníkům k dispozici v elektronické podobě a také veškeré vybavení bylo s minimálním podílem plastů.

„Změna prostředí tomuto veletrhu určitě prospěla, což se pozitivně odrazilo nejen na našem stánku, ale také na počtu návštěvníků. Se službami organizátora jsme byli velmi spokojení,“ shrnul své dojmy manažer prodeje autobusů Scania Lukáš Martinů.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!