Diagnostika-Rýdl s.r.o. nabízí servisní kufry pro kotoučové brzdy KNORR-BREMSE

20 listopadu 2019, 10:13

U firmy Diagnostika-Rýdl, s.r.o. je nyní možné objednat nářadí pro nejnáročnější požadavky servisní,ch center užitkových vozidel a to servisní kufr pro kotoučové brzdy od předního dodavatele brzdových systémů KNORR-BREMSE.

Kvalitní servisní nářadí je nedílnou součástí nejen servisních center, ale i vlastníků vozidel, tak aby údržba byla bezpečná, rychlá a rovněž nákladové efektivní.

Servisní kufry pro kotoučové brzdy KNORR-BREMSENový KNORR-BREMSE servisní kufr pro kotoučové brzdy obsahuje všechny speciální přípravky nutné pro profesionální opravu a údržbu Knorr-Bremse třmenů. Byl vyvinut ve spolupráci s předním specialistou na servisní nářadí, všechny komponenty nabízí optimální kvalitu pro nejvyšší standardy, robustní design a jsou dokonale tvarované a funkční. S těmito servisními přípravky můžete profesionálně měnit tlačítka, manžety, futra a vedení kotoučových brzd, samozřejmostí je i samotná montáž kompletního třmenu.

Pro větší šíři oprav a údržby připravil KNORR-BREMSE doplňkové kufry ADB pro kotoučové brzdy WABCO a HALDEX, které jsou funkční pouze jako doplněk kufru pro KB třmeny.

Servisní kufry pro kotoučové brzdy KNORR-BREMSE

Firma Diagnostika-Rýdl s.r.o. samozřejmě také nabízí profesionální opravu a údržbu KNORR-BREMSE třmenů za pomoci originálních servisních kufrů ve svém servisu. Tým odborně vyškolených pracovníků je připraven poskytnout rychlý servis na profesionální úrovni. Pro více informací můžete navštívit naše stránky Diagnostika-Rýdl s.r.o. kde naleznete i veškeré kontaktní údaje.

Loga Truck Services a Diagnostika-Rýdl

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!