Společnost 3M se na veletrhu CZECHBUS představí s grafickou demo dodávkou

12 listopadu 2019, 10:06

Technologická společnost 3M bude součástí veletrhu CZECHBUS. Představí své portfolio výrobků na veletrhu netradičním způsobem – grafickou demo dodávkou uzpůsobenou pro co největší interakci s návštěvníky. K vidění bude od 26. do 28. listopadu v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Společnost 3M na veletrhu CZECHBUS

Společnost 3M vytvořila speciální grafickou demo dodávku, která slouží k představení jejího portfolia výrobků z divize Komerční řešení. K vidění budou prémiové tiskové fólie, wrapovací fólie, signmaking, okenní fólie, zkrátka řešení pro designový či reklamní polep vozidel. Chybět nemohou ani kvalitní reflexní materiály a v neposlední řadě produkty pro bezpečný pohyb na pracovišti.

„Dodávka je vhodná pro menší skupinky, což nám umožní větší interakci se zájemci a možnost prodiskutovat jejich konkrétní požadavky,“ říká Tomáš Blažek ze 3M.

Grafická demo dodávka bude součástí veletrhu CZECHBUS od 26. do 28. listopadu 2019. Veletrh se uskuteční na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech a instalace společnosti 3M bude k vidění v hale 4 u stánku číslo 4C03.

„U stánku se návštěvníci, kromě prohlídky dodávky, mohou podívat také na praktické ukázky pod vedením zkušeného aplikačního inženýra, a následně si vyzkoušet práci s 3M materiály,“ popisuje Tomáš Blažek.

Středoevropský veletrh autobusů a hromadné dopravy, CZECHBUS, bude letos probíhat už podeváté. Interaktivní, specializovaný B2B veletrh využívá kreativních prostředků pro zviditelnění vystavovatelů a partnerů v dlouhodobém horizontu. Na veletrhu se návštěvníkům kromě 3M představí také více než 70 dalších společností, které působí v různých odvětvích od technologií po veřejnou dopravu.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!