Soutěž SCANIA CO2NTROL CUP 2018 zná dalšího vítěze

15 srpna 2018, 14:49

Řidič společnosti Šmídl s.r.o. měl ze všech 758 přihlášených vozidel V České republice nejlepší hodnocení Scania Driver Support, volnoběhu, efektivity jízdy a volného dojezdu. První místo v měsíci červenci také znamená, že získal poukaz na zboží z kolekce Scania Truck Gear v hodnotě 150 eur.

Soutěž SCANIA CO2NTROL CUP 2018 v červenci ovládl Bohumil VítekZpráva o vítězství zastihla Bohumila Vítka na dovolené. „Jsem fascinován. Když si vezmu, že v České republice soutěží více než 700 lidí, tak je to pro mne opravdu obrovské ocenění. Sice teď odpočívám, ale už se za volant Scanie zase těším.“

Řidič společností Šmídl s.r.o. se věnuje profesi řidiče už 25 let a za tu dobu ujel přes 2 miliony kilometrů. „Na Scanii nedám dopustit. Mé první auto byla Scania 113m, která ujela bez oprav přes milion kilometrů. S vozidly s Griffinem ve znaku jezdím přes 20 let, a přestože jsem vyzkoušel řadu jiných značek, troufám si říct, že na Scanii nikdo nemá. Mám ji rád díky úžasné ovladatelnosti, výhledu z kabiny, spotřebě, spolehlivosti, a také pro její kvalitu i přístup servisu.“

Soutěž SCANIA CO2NTROL CUP probíhá do konce srpna. Pro 30 nejlepších za celé soutěžní období je připravený speciální večírek a ceny. Nejlepší 3 se pak podívají do výrobního závodu společnosti Scania v Södertälje.

Související články

SCANIA CO2NTROL CUP 2018
SCANIA CO2NTROL CUP 2018

Scania přichází s novou soutěží pro majitele a řidiče propojených vozidel Scania o hodnotné ceny. Na celém světě je v provozu již více než 350.000 propojených vozidel Scania a údaje z nich získané pomáhají optimalizovat plánování a provoz. 

Soutěž SCANIA CO2NTROL CUP 2018 má prvního vítěze
Soutěž SCANIA CO2NTROL CUP 2018 má prvního vítěze

Skóre ve Scania Driver Support, přepravní výkon, volnoběh, spotřeba paliva. To jsou hlavní kritéria, podle kterých se jednotlivá vozidla hodnotí. V úvodním měsíci této unikátní soutěže si nejlépe za volantem Scanie vedl Vlastimil Schimmel ze společnosti VELU Trans. 

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!