Johnson Controls představí novinky pro segment nákladních vozů

8 srpna 2018, 12:02

Na veletrhu Automechanika, který se uskuteční ve dnech 11.-15.09. 2018 ve Frankfurtu, představí firma Johnson Controls na stánku E10 v hale 4.1 aktuální nabídku služeb a školení, a také novinku pro nákladní vozidla.

Na veletrhu Automechanika ve Frankfurtu představí firma Johnson Controls novinky

Logistická branže se mění rychleji a rychleji. Vysoká poptávka po dopravních službách znamená, že nákladní automobily musí zůstat na silnici delší dobu, nejlépe bez nutnosti výměny baterie. Moderní užitkové vozy potřebují pokročilé baterie, aby zajistily pohodlí řidiče a minimalizovaly provozní náklady. Proto společnost Johnson Controls a VARTA představí na letošním ročníku veletrhu Automechanika novou baterii pro nákladní automobily.

Nová baterie pro těžká nákladní vozidla je vybavená inovativní technologií prodlužující životnost a snižující riziko neplánovaných výpadků. Nový produkt je určen pro vozidla vybavená moderními funkcemi, jako je například parkovací klimatizace.

Kamion s moderními funkcemi

Na veletrhu Automechanika firma Johnson Controls představí také novinky na poli podpory svých klientů a mechaniků. Platforma Partner Portal VARTA obsahuje informace, nástroje a montážní pokyny pro téměř 98 % vozidel na trhu.

Platforma obsahuje nové online výukové programy a rozšířené informace o větším počtu vozidlech, které budou pro mechaniky jistě užitečné. Nabídka zahrnuje také aktualizovaný program preventivní diagnostiky VARTA, související multimediální školení a další služby, které berou v úvahu potřeby mechaniků.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!