Nové webové stránky UFI Filters

23 července 2018, 10:07

Společnost UFI Filters představila nové firemní stránky pro UFI Group a zároveň nové interaktivní webové stránky s vyhledávacími katalogy pro své značky UFI a SOFIMA.

Firemní stránka UFI Group, www.ufifilters.com, představuje atraktivní moderní grafiku a je snadno použitelná z pevných počítačů i mobilních zařízení. Návštěvníci stránek se zde Nové webové stránky UFImohou dozvědět informace o společnosti, produktech a nejnovějších novinkách. Z korporátních stránek také mohou přejít na stránky určené pro aftermarket.

Na nových stránkách, prezentujících nabídku značek UFI – www.ufi-aftermarket.com a SOFIMA – www.sofima-aftermarket.com pro aftermarket, mají zákazníci okamžitý přístup k online katalogům, které obsahují více než 2.800 referencí pro každou značku. Nabídka obou značek se každý rok rozšiřuje o více než 150 nových filtrů. Dostupné jsou celkem čtyři typy katalogů (Osobní automobily / Užitková vozidla, Nákladní vozidla, Zemědělské stroje a Motocykly).

Produkty je možné vyhledávat podle značky a typu vozidla, OE a referenčních čísel nebo velikosti filtru. Databáze produktů je průběžně aktualizována. Brzy bude spuštěna také funkce „dealer Locator“, která umožní uživatelům najít kontakt na nejbližšího prodejce značek UFI a SOFIMA.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!