Palivový filtr pro nový Ford Transit 2,0 D od Sogefi je dostupný pro aftermarket

16 května 2018, 15:31

Společnost Sogefi je dodavatelem nového palivového filtru pro nový dieslový Ford Transit 2,0 l. Na začátku dubna Sogefi představila pro aftermarket verze Purflux CS862, Fram® C12148 a CoopersFiaam FA6793ECO.

Palivový filtr pro nový Ford TransitSpolečnost Ford si vybrala Sogefi pro dodávky palivového filtru, který bude splňovat nejnovější emisní limity, poradí si s biopalivy a bude splňovat vysoké nároky na životnost a robustnost.

Filtr využívá technologii Diesel3Tech + ™ a byl navržen tak, aby nabízel velmi vysokou účinnost filtrace částic až do 4 mikronů a zajistil tak velmi dlouhou životnost vysokotlakého čerpadla a vstřikovačů.

Technologie Diesel3Tech + ™ poskytuje extrémní ochranu před kontaminací paliva vodou, čímž je zajištěna spolehlivost a ochrana vstřikovacího systému proti korozi, opotřebení a poruchám. Tato technologie odděluje částice vody (do 10μm) od paliva a shromažďuje ji ve vyhrazené nádobce. Jakmile se dosáhne maximální hladiny vody, rozsvítí se čidlo na palubní desce a tím může být oddělená voda z nádrže na vodu odstraněna vypouštěcím šroubem.

Společnost Sogefi vyvinula vlastní software pro určení správné velikosti filtračních médií podle reálných podmínek, aby se předešlo předčasnému ucpání mezi servisními intervaly, a to i za nejhorších situací.

Společnost rozšiřuje svoje portfolio produktů pro aftermarket (Purflux, Fram® a CoopersFiaam), které nyní pokrývá 94 % evropského vozového parku osobních a lehkých užitkových vozidel známých značek.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!