ZETOR GALLERY je opět otevřena pro veřejnost

, 26 května 2021, 11:56

Po dlouhé odmlce, kdy musel být provoz ZETOR GALLERY kvůli vládním nařízením uzavřen, je znovu otevřen. Kromě několika novinek se můžete těšit na tradiční expozici historických traktorů a stejně tak i na nejnovější modely ze současné produkce.

Zetor Gallery

Pro lepší zážitek z návštěvy na vás čeká novinka v podobě aplikace TourStories. Jde o digitálního mobilního průvodce vytvořeného pro zařízení s Android i iOS. Je určený pro sdílení komentovaných prohlídek. Po stažení aplikace můžete jednoduše načíst QR kód umístěný na panelech v různých částech galerie a poslechnout si tak celkem devatenáct zajímavých výkladů o historii i současnosti značky.

Veškeré informace nejen o provozu najdete na zbrusu nových webových stránkách ZETOR GALLERY.

„Traktor, nůžky, papír“. To je originální název pro expozici, která vás zavede do světa papírového modelářství. Seznámíte se s historií papírového modelářství u nás i ve světě. V rámci výstavy si můžete prohlédnout také precizně zpracované papírové modely zemědělské techniky zájmového sdružení Agromodels včetně historických modelů traktorů ZETOR.

Protože v letošním roce slaví značka ZETOR 75. výročí od svého vzniku, připravili pro vás kolekci nových reklamních předmětů. Tyto předměty můžete zakoupit ve Fan shopu.

Zetor Gallery je znovu otevřena od 19. května.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!