Společnost IVECO má v plánu uvést na japonský trh vozidla s pohonem na zemní plyn

26 září 2017, 9:16

Společnost IVECO představila akční plán, který je zaměřený na podporu japonského trhu v oblasti využití vozidel s pohonem na zemní plyn. Tento krok odráží silný závazek společnosti k udržitelnosti a celosvětovému boji proti emisím skleníkových plynů.Prvním krokem je podpis Memoranda o porozumění, které společnost IVECO uzavřela s dopravní a logistickou společností Ryobi Holdings.

Prvním krokem je podpis Memoranda o porozumění, které společnost IVECO uzavřela s dopravní a logistickou společností Ryobi Holdings. Tato dohoda je přímým krokem k vyjednávání o dodání nákladních vozidel a autobusů, které vyrobila společnost IVECO. Kromě vozidel dodá IVECO podvozky, technologie a technickou podporu pro vozidla, která budou vyrobena společností Ryobi Holdings.

Tato dohoda je prvním krokem k rozvoji strategie, která je založena na holistickém přístupu k rozšíření dodavatelského řetězce zemního plynu. IVECO se snaží utvářet partnerství jak s dodavateli zemního plynu, tak s přepravci a vytvářet tak nezbytnou infrastrukturu.

Dnešní prohlášení se opírá o Memorandum o spolupráci, které bylo v červenci podepsáno zástupci Evropské komise a členy japonského Ministerstva hospodářství, obchodu a průmyslu.

Společnost IVECO, která dlouhodobě podporuje udržitelnost, si je velice dobře vědoma toho, že zemní plyn je vyspělé, rozumné a dostupné řešení – zpracování analýzy „Od nádrže po kola“ a „Od zdroje po kola“ v případě bio plynu. IVECO je průkopníkem ve vývoji vozidel s pohonem na zemní plyn.

V důsledku těchto inovací je dnes technologie vyvinutá společností IVECO skutečným, praktickým a okamžitým řešením pro přepravu osob a zboží s využitím zemního plynu. Společnost IVECO prodala již 22.000 vozidel poháněných zemním plynem a stala se tak absolutní jedničkou nejen na trhu, ale také v oblasti vývoje nových technologií.

Do skupiny užitkových vozidel s pohonem na zemní plyn patří Daily NP, které reprezentuje všechny výhody technologie NP a zároveň se pyšní mnoha vymoženostmi oceněné řady Daily family; model Eurocargo NP, který pozvedá environmentální výkonnost „nákladního auta městem oblíbeného“, na novou úroveň a to díky čistému a tichému provozu; NP Stralis je první vůz určený pro dálkové mise, který nabízí skutečnou alternativu k tradičním palivům.

Společnost IVECO se pyšní širokou nabídkou autobusů s alternativním pohonem a trakčním motorem. Městský nízkopodlažní autobus Urbanway CNG je symbolem pro pohodlí, prostor a nízké celkové náklady na vlastnictví. Je tedy výborným řešením pro udržitelnou veřejnou dopravu. Crealis CNG je nelepším autobusem ve své třídě, který je hojně využívaný pro přepravu mezi obcemi a také pro systém dopravy Bus Rapid Transit.

Dlouholeté zkušenosti v oblasti rozvoje průkopnických technologií, které využívají zemní plyn, a rozsáhlá nabídka vozů poháněných tímto palivem, umožňují společnosti IVECO hrát významnou roli na japonském trhu, který se zaměřuje na vozidla poháněná tímto palivem. IVECO je tedy ideálním partnerem pro japonské přepravce.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!