Den autodiagnostiky 2017 se blíží

26 září 2017, 8:14

Jubilejní 10. ročník Česko-slovenské konference o autodiagnostice a emisní legislativě se uskuteční 1. prosince 2017 od 9:00 v přerovském hotelu Jana. Na účastníky čekají nejčerstvější informace o aktuálních změnách v metodice a legislativě měření emisí platné pro rok 2018, hodnotné tipy od expertů a celá řada dalších nezapomenutelných diagnostických zážitků.Den autodiagnostiky 2017

Jako vždy nebudou chybět přednášky nejlepších odborníků a řečníků v oboru autodiagnostiky a měření emisí. Také letos se za účasti zástupců MD ČR proberou nejaktuálnější informace o změnách v metodice a legislativě emisí, přičemž se o své zkušenosti podělí také hosté ze Slovenska.

Nové je naopak místo konání konference. Letošní Den autodiagnostiky 2017 se uskuteční v prostorách luxusního čtyřhvězdičkového Hotelu Jana v Přerově. Pro účastníky akce je připravena 40% sleva na ubytování přímo v hotelu.

Organizátor akce, firma MOTOR expert s.r.o., vytvořila speciální internetové stránky www.denautodiagnostiky.cz, kde se o akci dozvíte více informací a také se zde můžete zaregistrovat.

POZOR: Až do 31.10.2017 je možné nakoupit vstupenky za zvýhodněné ceny! Počet vstupenek je omezen! Všechny vstupenky jsou slosovatelné.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!