Digitální vyřizování zakázek s TC Transport Order®

11 července 2017, 13:46

Od nynějška můžete své přepravní zakázky vyřizovat zcela jednoduše přímo v platformě TimoCom – výhodou je kompletně digitalizovaný proces.

Digitální vyřizování přepravních zakázek přináší výhody oběma obchodním partnerům. Při zadání poptávky na přepravu si zadavatelé současně vyžádají nabídky u několika dodavatelů.

Ve správě objednávek zadávají příkazci objednávky na přepravu svým obchodním partnerům digitálně. Ti mají možnost objednávku přijmout, odmítnout, případně později stornovat. Po potvrzení ze strany obchodního partnera se k objednávce připojí závazný smluvní dokument, který je zárukou pro obě strany.
Oba obchodní partneři mohou vidět kompletní přehled všech procesů týkajících se zakázky a jejich stavu – jsou tak stále v obraze.

Do konce srpna máte možnost testovat TC Transport Order® zcela bezplatně!

Související články

Vyřizování zakázek v dopravní platformě TimoCom
Vyřizování zakázek v dopravní platformě TimoCom

Celý proces vyřizování zakázky tak bude kompletně digitální. Na začátku července bude integrována do dopravní platformy nová aplikace TC Transport Order®.

TimoCom přichází s novou aplikací TC Transport Order®
TimoCom přichází s novou aplikací TC Transport Order®

TimoCom rozšiřuje největší evropskou dopravní platformu o novou aplikaci! Od spuštění v létě bude TC Transport Order® umožňovat více než 120.000 uživatelů TimoCom elektronické transakce v platformě.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!