Čtyři nové katalogy pro rok 2017/2018 od UFI Filters

2 června 2017, 9:23

>UFI Filters vydává tento měsíc čtyři nové katalogy ve zcela nové grafice. Najdete v nich nové, snadno čitelné symboly, mezi nimiž je 472 nových kódů.

Katalogy 2017/2018 se jmenují Light Vehicles a Truck and Bus a zahrnují obě značky – >UFI a SOFIMA. Čtyři nové katalogy v nové úpravě a grafice rozlišují obě značky taky barevně- modrý UFI a červený SOFIMA. Vzhled obálek je v souladu s novým firemním sloganem – „Welcome to Tomorrow“. Nové katalogy byly rovněž rozšířeny o informace o společnosti.

Kromě tradičních sekcí umožňujících uživatelům vyhledávat podle značky, modelu a verze je nyní v katalogu pro všechny typy produktů k dispozici praktická „rozměrová“ část, kde jsou informace o rozměrech každého výrobku. Tato část je doplněna obrázky, které v tomto vydání byly kompletně aktualizovány.

Katalog Light Vehicles 2017/2018 obsahuje více než 200 nových kódů oproti předchozí verzi; 69 z nich jsou kabinové filtry, 28 olejové filtry, 28 palivové filtry a 75 vzduchové filtry.

Katalog Truck and Bus 2017/2018 obsahuje 272 nových kódů oproti předchozí verzi; 41 z nich jsou kabinové filtry, 38 olejové filtry, 2 filtry hydraulického oleje, 78 palivové filtry, 3 filtry močoviny, 109 vzduchové filtry a 1 filtr blow-by.

Katalogy UFI a Sofima, Light Vehicles a Truck and Bus jsou pro aftermarket k dispozici v tištěné a online verzi. Elektronická verze je dostupná na webových stránkách http://catalogue.ufi.it/ a http://catalogue.sofima.it/, kde jsou katalogy neustále aktualizovány a doplňovány o nové produkty.

Více informací o společnosti UFI Filters nebo výrobcích UFI a Sofima naleznete na www.ufi-aftermarket.com a www.sofima-aftermarket.com.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!