CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o. – výhradní dovozce náhradních dílů pro nákladní dopravu značky SAMPA

18 dubna 2017, 11:49

V roce 2017 se po mnohaleté úspěšné spolupráci stala firma CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o. exkluzivním partnerem pro ČR jednoho z největších výrobců a dodavatelů náhradních dílů do aftermarketu, firmy SAMPA Otomotiv San. ve Tic. A.S.

SAMPA je silná výrobní firma s více než 65letou tradicí, dodávající více jak 30.000 různých náhradních dílů kompatibilních především s Evropskými, ale i zaoceánskými nákladními vozidly. Kromě přímé distribuce do 138 zemí světa je současně významným dodavatelem několika předních světových aftermarketových značek.

Společnost disponuje obřím výrobním komplexem.  Na více než 80.000 m2 je soustředěno celkem 9 továren s různým výrobním zaměřením a velké výzkumné a vývojové středisko s rozlohou 3.000 m2. V tomto středisku vědci a inženýři s mnohaletou praxí neustále vylepšují kvalitu a spolehlivost dílů SAMPA tak, aby splňovaly vysoké nároky koncového uživatele.

Náhradní díly SAMPA pokrývají celé spektrum součástek potřebných k provozu nákladního vozidla v celkem 24 kategoriích: tlumení pérování, vzduchové odpružení, listové odpružení, řízení, uložení kardanových tyčí, náboje kol, kabina, karoserie, chlazení, převodka, brzdy, kompresor, výfuková soustava, filtrační soustavy, nápravy, spojka, diferenciál, motorové díly, olejová soustava, elektrické komponenty, díly návěsů a přívěsů, palivová soustava, ocelová lanka a táhla a univerzální díly. V těchto kategoriích najdete náhradní díly vhodné pro nákladní vozidla značek: Mercedes Benz, MAN, Volvo, Scania, DAF, IVECO a RVI; návěsy a přívěsy značek: Kassbohrer, Trailor, Fruehauf, Schmitz, Krone a Kögel; a nápravy značek BPW, SAF, ROR-Meritor, York a SAE-Gigant.

Společnost CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o. se může pyšnit velkou skladovou zásobou napříč celým spektrem produktů značky SAMPA a neustále svůj sortiment rozšiřuje o další aplikace dle přání a potřeb zákazníků, ale i podle vývoje trhu s náhradními díly.

Pro jakékoliv informace o náhradních dílech značky SAMPA, skladové dostupnosti, či cenách neváhejte prosím kontaktovat prodejní oddělení firmy CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o.  Kontakty naleznete na adrese: http://www.chladnicek.cz/cz/kontakt/

Související články

Kovové SCR’s pro těžká nákladní vozidla
Kovové SCR’s pro těžká nákladní vozidla

Dinex odpovědí na regulaci emisí NOx je V-SCR, jako efektivní a cenově atraktivní řešení aplikací pro těžká nákladní vozidla. Přímé distribuční zastoupení tohoto předního světového výrobce má i společnost CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o. 

EGR Moduly za „normální“ ceny? U „CHLADNÍČKA“ to je realita.
EGR Moduly za „normální“ ceny? U „CHLADNÍČKA“ to je realita.

Systém recirkulace spalin, neboli EGR je nedílnou součástí dieselových motorů dneška. Pokud tento systém funguje, tak jsou všichni šťastní, ale co když se něco pokazí? Pokud někdo byl nucen koupit nový EGR modul, tak se jistě setkal s tím, že nabídka dílů je v aftermarketu prakticky nulová a tedy jedinou možností jsou často velmi drahé originální díly.

Osvětlení Aspöck u firmy CHLADNÍČEK
Osvětlení Aspöck u firmy CHLADNÍČEK

Firma CHLADNÍČEK autodíly, s.r.o. nabízí produkty značky Aspöck – předního světového výrobce světel a příslušenství pro nákladní vozidla, automobily, karavany, mobilní domy, autobusy a zemědělské stroje.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!