30 vozidel k oslavě 30 let. Scania představuje limitovanou edici tahačů

3 července 2024, 10:23

Scania Czech Republic vstoupila na český trh v roce 1994 a k oslavě 30. narozenin připravila speciální limitovanou edici bohatě vybavených tahačů, které budou k dostání za atraktivní zvýhodněnou cenu a ozdobeny unikátním výročním polepem. Vozidla z limitované edice lze objednávat do konce září tohoto roku.

Výroční Scania

„Naše 30. narozeniny chceme se zákazníky oslavit výjimečnou nabídkou. Jako základ jsme vzali dvounápravový tahač s nejluxusnější kabinou řady S, naším nejpokročilejším a velice úsporným pohonným ústrojím Super, přidali bohatou výbavu a jedinečný polep. Výsledkem je vozidlo, které je symbolem naší značky: má výtečnou užitnou hodnotu a působivý vzhled. Navíc je za skvělou cenu,“ říká obchodní ředitel Scania Czech Republic Marian Mráz.

Pohonné ústrojí Scania Super, jehož základním stavebním kamenem je nová generace řadového šestiválce o objemu 13 litrů, bylo veřejnosti poprvé představeno koncem roku 2021. Jedná se o výsledek dlouholetého vývoje, do něhož Scania investovala dvě miliardy euro. Oproti svým předchůdcům nabízí o osm procent nižší spotřebu paliva a svoji vysokou efektivitu dokázalo opakovaně potvrdit ve srovnávacích testech. Naposledy se stalo vítězem srovnání Green Truck 2024, v němž redakce německých magazínů Trucker a Verkehrsrundschau vybírají nejefektivnější vozidlo pro dálkovou přepravu.

V rámci výroční edice je k objednání do konce září připraveno celkem 30  Scanií Super v jedné z nejvyšších možných specifikací. Řidiči ocení komfort kabiny řady S, výkon vrcholných šestiválců s 500 nebo 560 koňmi, plně digitální palubní desku Smart Dash, prémiová sedadla čalouněná kůží, nezávislou klimatizaci a účinné LED světlomety. Na nejvyšší úrovni je i bezpečnost, to díky široké paletě jízdních asistentů včetně adaptivního tempomatu s aktivní predikcí nebo aktivního řízení.

Stříbrně lakovanou kabinu doplňují lité disky Alcoa Durabright a především speciální polep.

Vozidlo doplňují i související služby. V nabídce je zahrnut také výhodný servisní balíček Scania Optimum Opravy a Údržba, digitální služby My Scania na 24 měsíců zdarma a výhodné financování a pojištění od Scania Finance.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!