Společnost DAF Trucks Vlaanderen byla vyhlášena továrnou „Factory of the Future“

21 února 2024, 11:42

Společnost DAF Trucks Vlaanderen získala ocenění „Factory of the Future“, tedy „továrna budoucnosti“. Toto prestižní ocenění představuje uznání působivé přeměny belgické továrny na výrobu kabin a náprav DAF ve Westerlo ve špičkové, technologicky vyspělé zařízení, které patří mezi nejmodernější svého druhu na světě.

Belgická technologická federace Agoria každoročně uděluje certifikáty Factory of the Future vybrané řadě průkopnických a udržitelných výrobních zařízení v Belgii. Federace Agoria zastupuje více než 2.000 společností a 320.000 zaměstnanců v technologickém a kovozpracujícím průmyslu ve Flandrech, Valonsku a v oblasti Bruselu. Jejím cílem je stimulovat inovace k upevnění síly belgického průmyslu.

Pro společnost DAF Trucks je uznání opravdovým důkazem významné přeměny, kterou závod prošel během přípravy na výrobu kompletní řady vozidel nové generace.

„V první řadě je toto uznání skutečně týmovým uznáním,“ uvedl Stijn Van Eyken, generální ředitel společnosti DAF Trucks Vlaanderen. „Společně jsme vyvinuli a postavili úplně novou továrnu na výrobu kabin, včetně ekologické lakovny, vysoce robotizované továrny na surové karosérie a zcela nové linky na instalaci obložení interiéru, která nabízí vynikající ergonomii pro naše kolegy.“

Van Eyken dodal: „Kromě toho došlo ke kompletní přestavbě továrny na nápravy tak, aby kromě nejvyšší kvality nabízela i optimální pracovní podmínky. Jsem si jistý, že vozidla DAF XD, XF, XG a XG+ nové generace byla korunována titulem Truck of the Year v letech 2022 a 2023 také díky vynikajícím kabinám a nápravám vyráběným ve Westerlo. Ocenění „Factory of the Future“ opět ukazuje, jak úspěšný může být výrobní průmysl se špičkovými technologiemi v Belgii.“

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!