Dunlop rozšiřuje portfolio o nové zimní a celoroční pneumatiky pro lehká užitková vozidla

24 ledna 2024, 15:20

Dunlop nabízí novinky v podobě celoročních pneumatik Dunlop Econodrive AS a zimních Dunlop Econodrive Winter. Oba nové produkty rozšiřují stávající řadu pneumatik pro LUV Dunlop Econodrive, jež zahrnuje letní pneumatiky Dunlop Econodrive a Dunlop Econodrive LT. 

Posílení nabídky značky pro lehká užitková vozidla bylo motivováno výsledky průzkumu trhu s prognózou nárůstu tržního segmentu hodnotných pneumatik pro lehká užitková vozidla do roku 2028 o 9,3 %

Pneumatiky Dunlop Econodrive AS a Dunlop Econodrive Winter budou v prodeji v 17, respektive v 19 nových rozměrech, vhodných pro nejoblíbenější modely LUV.

Dunlop Econodrive AS: všestranná výkonnost a odolnost

Pneumatiky Dunlop Econodrive AS zahrnují technologická řešení, která dodávají lehkým užitkovým vozidlům vysokou výkonnost v široké škále různých pracovních využití, vysoký kilometrový proběh a dlouhou životnost.

Vysoký počet záběrových hran a nová běhounová směs zlepšují přilnavost a brzdné vlastnosti na mokrém povrchu. Kilometrový proběh prodlužuje hluboký dezén běhounu, ideální pro celoroční provoz.

Jako celoroční pneumatiky byly Dunlop Econodrive AS navrženy pro provoz v široké škále různých podmínek. Díky nové robustní konstrukci jsou ideální volbou pro nejnáročnější druhy dopravy.

Dunlop Econodrive Winter: Zimní výkonnost pro lehká užitková vozidla

Dunlop vyvinul dezén běhounu s výrazným uspořádáním do tvaru písmene „V“, který zlepšuje odvod vody a zajišťuje spolehlivou ovladatelnost. Středové dezénové drážky účinně zachycují sníh a zvyšují tak přilnavost při jízdě po zasněžené vozovce.

Bloky běhounu pneumatiky jsou vyztuženy spojovacími můstky, což zvyšuje tuhost pneumatik, snižuje otěr a prodlužuje kilometrový proběh.

Sonia Leneveu, ředitelka marketingu osobních pneumatik Goodyear v Evropě, k tomu uvedla: „Jsme hrdí na to, že investujeme do segmentu lehkých užitkových vozidel našeho portfolia a doplňujeme jej o řadu vysoce kvalitních produktů s mnoha skvělými vlastnostmi. Tento segment trhu čeká nárůst a značka Dunlop je připravena tohoto trendu využít. S ucelenou řadou LT, která zahrnuje letní, celoroční a zimní pneumatiky, můžeme nabízet vhodnou výbavu pro každého řidiče.“

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!