Aplikace Goodyear DriverHub pro nákladní vozidla Mercedes-Benz

11 října 2023, 13:04

Společnost Goodyear oznamuje, že mobilní aplikace Goodyear DriverHub byla zahrnuta do nabídky portálu Mercedes-Benz Truck App. Jako partnerská aplikace podporuje silniční nákladní dopravu tak, že řidičům a dopravcům využívajícím nákladní vozidla Mercedes-Benz nabízí další údaje o vozidle v reálném čase, efektivitě jízdy, konkurenceschopnosti a udržitelnosti díky okamžitému přístupu k informacím o stavu pneumatik.

Spolupráce společností Goodyear a Mercedes-Benz Truck se tak nově rozšiřuje o telematické služby. Portál Mercedes-Benz Truck App je známý jako digitální tržiště, jež vybavuje vozidla na míru šitými aplikacemi pro zvýšení komfortu a efektivity provozu. Nyní jako oficiální partnerskou aplikaci přivítal i aplikaci Goodyear DriverHub.

Aplikace Goodyear DriverHub byla navržena tak, aby řidičům a provozovatelům vozových parků poskytovala nepřetržitý tok přesných údajů o jejich pneumatikách a optimalizovala jejich metody správy pneuhospodářství. Aplikace je speciálně přizpůsobena potřebám řidičů a nabízí jim v reálném čase informace, které generují řešení Goodyear pro správu pneumatik, včetně systémů Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint a Goodyear DrivePoint.

Díky spojení sil s Mercedes-Benz Truck App Portal může nyní Goodyear řidičům poskytovat další přehled o stavu jejich pneumatik. Při zjištění odchylek od předem stanovených hodnot tlaku a teploty pneumatik aplikace odesílá okamžitá upozornění a oznámení. Vybaveni přesnými informacemi o dotyčné pneumatice a stupni naléhavosti situace mohou řidiči sami podnikat cílené kroky ke snížení počtu poruch a pomoci tak také podporovat bezpečnost silničního provozu a efektivitu silniční dopravy.

Jednou z význačných funkcí systému Goodyear DriverHub je prediktivní technologie, která upozorňuje řidiče a provozovatele vozového parku v případě snížení tlaku vzduchu v pneumatikách se schopností detekovat a rozlišovat rychlý nebo pomalý únik. Toto proaktivní upozornění umožňuje řidičům přijmout v případě potřeby okamžitá a vhodná opatření a spojit se s dispečerem pro další pokyny. Stejné informace lze v reálném čase sdílet s provozovateli vozového parku prostřednictvím mobilní aplikace, což pomáhá snižovat pravděpodobnost nehod v souvislosti s pneumatikami a zvyšuje tak celkovou bezpečnost silničního provozu.

Jsme potěšeni, že můžeme oznámit partnerství se společností Goodyear při vývoji aplikace Goodyear DriverHub na Mercedes-Benz Truck App Portal. Společně vnášíme revoluci do způsobu, jakým se řidiči nákladních vozidel pohybují na silnicích, a kombinujeme špičkové technologie a inovace, abychom zajistili bezpečnější a efektivnější jízdu pro všechny. Je to ukázka našeho odhodlání přinášet revoluci v odvětví nákladní dopravy, jednou aplikací za druhou,“ uvedl Antonio Argentieri, produktový manažer pro konektivitu společnosti Mercedes-Benz Trucks UK.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!