ALCAR: TPMS pro nákladní automobily

28 února 2023, 9:04

Od července 2022 musí být všechna nově homologovaná nákladní vozidla tříd N1, N2, N3, přívěsy O3, O4 a autobusy M2 a M3 vybavena systémem sledování tlaku v pneumatikách. ALCAR uvedl na trh 100% univerzální senzor ALCAR Sensor HD (Heavy Duty) pro nákladní vozidla, autobusy a přívěsy.

ALCAR Sensor HD

Nový ALCAR Sensor HD lze naprogramovat pro jakýkoliv model nákladního vozidla. Díky inovativnímu designu jej lze flexibilně použít na všechny rozměry kol v rozmezí od 17,5 do 24 palců. Montáž probíhá přímo na kolo pomocí pásku vyvinutého pro extrémní zatížení. Senzor je možné naprogramovat pomocí přístroje ALCAR TECH600, který pneuservisy běžně používají také pro práci se senzory TPMS pro osobní vozidla. Přístroj umožňuje vytvoření klonu stávajícího OE senzoru, což je nejjednodušší způsob instalace nového senzoru.

Diagnostický a programovací přístroj TPMS ALCAR TECH600 dokáže nově kontrolovat a načítat také originální TESLA BLE (Bluetooth Low Energy) senzory i funkčně zcela identické ALCAR SENSOR BLE. Systém vozu si automaticky spáruje senzory během prvních minut jízdy.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!