Tatra Trucks získala významná ocenění

17 listopadu 2021, 12:49

Automobilka Tatra Trucks má ke konci letošního roku o několik důvodů k radosti navíc. Za svou činnost si totiž automobilka vysloužila významná ocenění. Generální ředitel Tatra Trucks Pavel Lazar převzal 9. listopadu ve jménu automobilky cenu od Svazu průmyslu a dopravy a personální ředitelka Tatry Natalie Linhartová se umístila na druhém místě v soutěži Osobnost roku 2021 v oboru HR.

Konec letošního roku je pro automobilku TATRA TRUCKS mimořádně povedený. Kromě významných úspěchů v oblasti zakázek se jí podařilo získat hned dvě prestižní ceny. Generální ředitel TATRA TRUCKS Pavel Lazar převzal ve jménu automobilky od Svazu průmyslu a dopravy Cenu za rozvoj průmyslu a regionu. Druhý úspěch jde do řad personálního oddělení, o to díky práci Natalie Linhartové, která v Tatře působí na pozici ředitelky oddělení HR. Za svou činnost se umístila na druhém místě v soutěži Osobnost roku 2021 v oboru HR, kterou pořádá Klub zaměstnavatelů.

„TATRA ve své historii vždy vynikala inovacemi a schopnost přicházet s inovacemi je jednou ze základních hodnot naší společnosti. U nás ji nazýváme jinakostí,” uvádí generální ředitel Tatry Pavel Lazar, který stojí v čele automobilky od roku 2019. Společnost TATRA TRUCKS patří díky své více než 170leté tradici výroby mezi nejstarší automobilky na světě. „Myslíme si, že jinakost, úcta k tradici a respekt obchodních partnerů jsou hodnoty, které i v budoucnu budou základem úspěšného podnikání společnosti TATRA TRUCKS,” dodává Pavel Lazar.

Soutěž Osobnost roku v oboru HR organizuje Klub zaměstnavatelů už 11 let, přičemž letos se slavnostní vyhlášení výsledků uskutečnilo 2. listopadu v Praze. Toto prestižní ocenění se uděluje HR manažerům, kteří se zabývají lidskými zdroji a prostřednictvím svých inovativních nápadů, myšlenek a přístupů se snaží zlepšovat v rámci celé České republiky tuto profesní oblast. Do finále bylo nominováno 10 manažerů z oblasti HR, včetně Natálie Linhartové, a o jejich konečném umístění se hlasovalo na profesní sociální síti LinkedIn.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!