Aplikace Mitas pomáhá farmářům na celém světě určit správný tlak v pneumatikách v terénu i na silnici

13 října 2021, 13:55

Mitas představil významné vylepšení své aplikace Huštění pneumatik v podobně nových vlastností a dostupných jazykových verzí, které usnadní farmářům její využití, ať jsou kdekoliv. Aplikace Mitas je navržena tak, aby umožnila zemědělcům vypočítat a nastavit správný tlak v pneumatikách v závislosti na rychlosti a zatížení při různých aplikacích, a zlepšuje zároveň nákladovou efektivitu a výkon.

Mitas aplikace

Aplikace je nyní dostupná v šesti jazycích – angličtině, němčině, francouzštině, italštině, španělštině a češtině – zdarma pro Android a iOS. Uživatelé také mohou vyhledat nejbližšího dealera Mitas ve svém okolí.

“Mitas poskytuje zemědělcům pneumatiky již více než sto let; aplikace je další způsob, jak pomáháme farmářům fungovat efektivněji. Uživatelsky příjemná aplikace s kalkulátorem tlaku v pneumatikách poskytuje rychlý přístup k potřebným informacím, které pomáhají zlepšit výkon stroje v terénu nebo na silnici,” jak poznamenala Regina Fíčková, Mitas Digital Marketing Manager.

Udržování správného tlaku v pneumatikách je nezbytné pro zajištění správného provozu stroje a může snížit variabilní náklady v zemědělství o více než 20 %. To dělá z aplikace Mitas nepostradatelný nástroj pro velké i malé zemědělce. Použití správného huštění v závislosti na rychlosti a zatížení zajistí lepší trakci, nižší zhutnění půdy a sníží spotřebu pohonných hmot.

Uživatelé aplikace Mitas budou dostávat notifikace s důležitými novinkami a aktualizacemi, manažeři farem budou mít vždy k dispozici informace, které ovlivňují jejich podnikání.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!