Nové technologie filtrů Fleetguard

, 15 září 2021, 12:23

Cummins Filtration (Fleetguard) je dceřinou společností výrobce motorů Cummins Inc., který je největším světovým výrobcem dieselových motoru nad 50 koňských sil (HP). Nabízí široký výběr vzduchových, olejových, palivových a hydraulických filtrů nebo také filtrů chladící kapaliny, u kterých aplikuje nejnovější technologie, aby vyhověli výrobcům nových motorů i zpřísňujícím se zákonným předpisům.

nabídka Fleetguard

Nové technologie

Patentované výrobky Venturi® (s ventilem by-pass) nabízejí konstruktérům a stejnou měrou Technologie filtrů Fleetguardi provozovatelům motoru vyšší účinnost, delší životnost a tím prodloužený interval výměny oleje.

Jedinečný a moderní filtrační materiál vyráběný firmou Cummins Filtration, StrataPore®, je syntetický, postupným zvlákňováním vytvořený vícevrstvý filtrační materiál, který nabízí jedinečnou jemnost a zároveň vysokou kapacitu filtrování. Výběr produktů v kategorii ES System ® (prodloužený servisní interval) a nový odstředivý filtr ConeStaC® přináší mnoho výhod, které budou přibývat s dalším vývojem.

Kvalitní produkty pro prvovýrobu

Více jak 100 vývojových inženýrů firmy Cummins Filtration na celém světě pracuje na tom, aby našli nejmodernější způsoby řešení filtrace. Více jak 140 výrobců původních zařízení na celém světě jako jsou například, Cummins, Case, New Holland, DAF, John Deere, Iveco, Komatsu, Liebherr či Scania, spolupracují s firmou Cummins Filtration na tom, aby zabezpečili svým motorům a zařízením tak vysokou úroveň ochrany, jakou muže nabídnout jen specializovaný výrobce filtrační techniky. Výrobky firmy Cummins Filtration jsou vyrobené tak, aby splnily i ty nejnáročnější předpisy výrobců.

Vynikající služby a poskytování servisu v ČR a SR

Prostřednictvím distributorů se Cummins Filtration snaží zabezpečit spokojenost zákazníků v každém regionu. Výrobní a distributorská centra v Evropě, Africe a na Středním Východě, jmenovitě v Belgii, Francii, Anglii a Jižní Africe, zabezpečují rychlou a bezproblémovou dodávku zboží k zákazníkům. Na území České republiky se o distribuci výrobků značky Fleetguard stará firma SCHÄFER a SÝKORA TRUCK PARTS s.r.o.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!