Společnost DAF rozšiřuje funkci DAF Connect

14 dubna 2021, 13:26

Společnost DAF Trucks opět přidává do online platformy pro správu vozového parku DAF Connect nové funkce. Internetový obchod umožňuje správu předplatného služby DAF Connect pouhým kliknutím. Otevřená platforma nyní zajišťuje snadnou integraci softwaru pro správu vozového parku jiných výrobců.

DAF Connect

Stále více vozidel z výrobní linky společnosti DAF je vybaveno online platformou pro správu vozového parku DAF Connect. Snadno použitelný online systém pro správu vozového parku společnosti DAF poskytuje přehled o výkonu nákladních vozidel i řidičů a o logistických procesech, kdykoli a kdekoli. Tato data pomáhají zvýšit provozuschopnost vozidla, snížit provozní náklady a dosáhnout optimální efektivity vozidla.

Internetový obchod DAF Connect

Novou funkcí portálu DAF Connect je internetový obchod, který pomáhá provozovatelům dopravy spravovat jejich předplatné služby DAF Connect pouhým kliknutím. V důsledku toho mohou být smlouvy rozšířeny o další služby on-line, což zvyšuje uživatelskou přívětivost a efektivitu.

„Internetový obchod velmi usnadňuje správu předplatného,“ říká Jorg Wijnds, marketingový manažer služby DAF Connect. „On-line přístrojový panel přehledně zobrazuje, které aplikace jsou k dispozici pro nákup nebo rozšíření.“

Další inovací je vylepšení otevřené platformy DAF Connect, což ilustruje velké výhody služby DAF Connect oproti jiným systémům pro správu vozového parku. Služba DAF Connect nyní podporuje snadnou integraci se stávajícími systémy správy vozového parku (FMS) a systémy řízení dopravy (TMS) na základě důvěryhodných partnerství mezi vybranými třetími stranami.

Otevřená platforma DAF Connect také umožňuje důvěryhodným dodavatelům správy vozového parku třetích stran získávat data přímo ze služby Connect. Tím se snižuje počet nákladných hardwarových modulů ve vozidle a je umožněna integrace technologie plug & play, což zákazníkům snižuje celkové náklady na vlastnictví.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!