V Praze bylo otevřeno nové centrum použitých vozidel DAF

, 14 července 2020, 11:22

V Praze bylo otevřeno nové centrum ojetých vozidel DAF, které nabízí stálý výběr více než 200 „mladých“ ojetých vozidel. Otevření střediska pro ojetá vozidla, které se nachází přímo na pražském okruhu (D0, exit 19), podtrhuje ambici společnosti DAF Trucks dále posilovat svou síť ojetých nákladních vozidel v Evropě a uspokojovat rostoucí poptávku na trhu po mladých, již vlastněných nákladních vozidlech DAF v České republice i mimo ni.

Poptávka po nákladních vozidlech DAF nadále roste i ve východní Evropě – nejen u nových, ale i u téměř nových vozidel. Všechna pečlivě vybraná vozidla, která jsou k dispozici v novém středisku ojetých vozidel DAF v Praze, pocházejí od společností DAF, PACCAR Financial a PacLease.

Centrum použitých vozidel DAF v Praze

První volba: Plná záruka výrobce

Téměř všechna nákladní vozidla nabízená centrem ojetých vozidel DAF v Praze mají označení First Choice. To znamená, že tato nákladní vozidla DAF, konstruovaná tak, aby sloužila nejméně 1.600.000 kilometrů, mají stále plnou životnost, protože jsou mladší než pět let, neujela více než 600.000 kilometrů a byla vždy řádně udržována.

Vozidla First Choice prošla technickými kontrolami, které zahrnují více než 200 položek, jsou ve výborném stavu a jsou nabízena s plnou zárukou nebo volitelně se zárukou na poháněcí soustavu. Vozidla First Choice mohou být také financována společností PACCAR Financial a mohou být dodána se smlouvou o opravách a držbě MultiSupport.

Kromě přibližně 200 evropských prodejců DAF, kteří prodávají ojetá vozidla DAF, jsou v Budapešti, Varšavě a Lyonu oficiální střediska pro ojetá vozidla DAF.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!