VARTA pomáhá flotilám vybírat baterie prostřednictvím internetového portálu

25 září 2019, 12:39

Správná baterie je základem pro plné využití potenciálu užitkového vozidla. Špatná baterie může výrazně zvýšit TCO (celkové náklady na správu vozového parku) v důsledku předčasných poruch.

VARTA internetový portál pro správu TCO

Baterie využívající moderní technologie vyžadují vyšší počáteční investici než tradiční baterie, ale jejich výběrem můžete snížit počet poruch a využívat technologie, které snižují spotřebu paliva. Dalším argumentem pro jejich výběr je delší životnost.

Portál pro flotily

VARTA Truck Portal je portál provozovaný společností Clarios. Jedná se o novou platformu služeb, školení a informací pro manažery vozového parku užitkových vozidel. Stránka obsahuje vyhledávač baterií, kalkulačku TCO a informační část.

Vyhledávač baterií pomáhá zákazníkům najít tu správnou baterii pro konkrétní použití, včetně vozidel s volitelným vybavením. Portál je určen pro užitková vozidla. Zajímavým nástrojem je kalkulačka TCO (celkové náklady na správu vozového parku). Po použití vyhledávače baterií mohou zákazníci zadat relevantní data a poté získat personalizovaná doporučení. Kalkulačka TCO poskytuje konkrétní informace o potenciálních úsporách vyplývajících z výběru správné baterie na základě požadavků zákazníka.

Zavedením baterií ProMotive AGM společnost Clarios restrukturalizovala svou nabídku pro užitková vozidla, která nyní zahrnuje akumulátory:

  • ProMotive AGM
  • ProMotive EFB
  • ProMotive Super Heavy Duty
  • ProMotive Heavy Duty

Nový portál najdete na internetové adrese www.varta-automotive.com/fleet.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!