Značka MANN-FILTER vyhrála již po osmé ocenění „ETM Best Brand 2019“

13 srpna 2019, 10:10

Během každoročního průzkumu čtenářů časopisů „Lastauto omnibus“, „Trans aktuell“ a „Fernfahrer“ se MANN-FILTER v roce 2019 umístil na prvním místě v kategorii Filtrací. Ocenění získala firma už po osmé.

Značka MANN-FILTER vyhrála již po osmé ocenění čtenářů

EuroTransportMedia (ETM), přední specializovaný vydavatel na téma užitkových vozidel, a nezávislá odborná organizace Dekra každoročně provádějí průzkum mezi čtenáři o nejlepší značky ve 27 různých kategoriích, jako jsou pneumatiky, brzdy, filtry nebo servis nákladních vozidel.

Značka MANN-FILTER od předního světového odborníka na filtraci MANN + HUMMEL získala toto ocenění již po osmé za sebou při hlasování o nejlepší značku v kategorii Filtr.

100% OE kvalita na nezávislém trhu s náhradními díly

Cenu ETM přijal během slavnostního předávání Jörg Engels, Director Brand Management, zodpovědný za MANN-FILTER v oblasti aftermarketu.

„Děkujeme čtenářům, kteří hlasovali pro MANN-FILTER. Získat toto ocenění již po osmé za sebou je prostě fantastické a jsme nesmírně potěšeni, že naše značka Premium mohla znovu přesvědčit. Je to skvělé uznání naší nepřetržité práce a samozřejmě motivuje celý tým MANN-FILTER, který bude i nadále dělat vše pro naše zákazníky a vytvářet inovativní výrobky ve 100% kvalitě OE a vynikající servis.“

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!