Delphi rozšiřuje nabídku služeb pro dieselové motory spuštěním programu repasování čerpadel Common Rail na úrovni OE

26 června 2019, 8:28

Delphi Technologies rozšiřuje svou nabídku služeb pro dieselová vozidla spuštěním programu pro repasování čerpadel Common Rail, který pokrývá aplikace pro osobní automobily, lehká užitková vozidla, nákladní automobily i terénní vozidla. 

Delphi Technologies rozšiřuje nabídku služeb pro dieselové motory

Nová řada, která byla přepracována s ohledem na schválené normy pro OE, zaručuje, že distributoři a autoservisy mohou svým zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní produkty a služby za konkurenční ceny. Kromě nového OE a autorizované opravy přináší další vysoce výnosnou možnost poskytovat služby na neustále rostoucím trhu.

„Prodej nových dieselových vozidel v celé Evropě dosáhl vrcholu až v roce 2015, což znamená, že miliony vozidel právě vstupují na nezávislý aftermarket za účelem servisu,“ říká Jean-Francois Bouveyron, viceprezident Delphi Technologies Aftermarket – EMEA. „V kombinaci s aplikací v rostoucím vozovém parku vozidel pro lehké a střední zatížení se dá očekávat, že servisní služby v oblasti Common Rail v následujících letech porostou. Spuštění našeho programu repasování poskytuje aftermarketu další způsob, jak proniknout na tento lukrativní trh.

Zvýšení provozní doby vozidla a ochrana životního prostředí s o 85 % nižší spotřebou energie

Když vozidla stárnou, náklady na opravu se mohou ve srovnání s jejich hodnotou nepřiměřeně zvyšovat. Opětovným použitím jeho jádra však bude Delphi Technologies schopna vrátit čerpadlo do takového stavu, jakoby bylo nové, za konkurenceschopnější náklady, čímž pomůže snížit cenu oprav jak pro vlastníky vozidel, tak pro manažery vozového parku. A protože tento proces využívá více než o 50 % méně materiálu a spotřebovává asi o 85 % méně energie, je lepší i pro životní prostředí.

Vzhledem k tomu, že někteří výrobci repasovaných produktů pouze vyměňují poškozené díly, nebo – a to je ještě horší – čistí čerpadla, společnost Delphi Technologies využívá  postupu o sedmi krocích zahrnujícího kontrolu jádra, rozmontování výrobku, čištění, další prověrky, výměnu dílů za OE ekvivalenty, smontování, testování a kalibraci. Tento zevrubný přístup zajišťuje, že bude výkon čerpadla odpovídat specifikacím pro OE z hlediska emisí, hospodárného využití paliva a životnosti.

„Většina autoservisů neobsluhuje pouze jeden typ vozidel nebo zákazníka. Takže dává smysl nabízet více než jedno řešení. Díky přidání repasovaných čerpadel do našich stávajících programů výměny za nové a opravy mohou distributoři a autodílny nabídnout svým zákazníkům možnost volby bez kompromisů z hlediska kvality nebo úrovně služeb – což jsou dvě oblasti, o nichž víme, že jsou životně důležité pro úspěch na aftermarketu,“ dodává.

Nová řada se skládá z čerpadel Common Rail 29 DFP1, DFP3 a DFP4, přizpůsobených pro 22 výrobců automobilů, lehkých komerčních a off-road vozidel, včetně značek Ford, Hyundai, JCB, Kia, Mercedes, PSA a SsangYong. S dvouletou zárukou je k dispozici standardně přes distributory společnosti Delphi Technologies a autorizovanou opravářskou síť. Za účelem podpory programu budou zpočátku nová čerpadla dodávány na určitou dobu, což společnosti umožní vybudovat si zásoby jader.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!