Gates Extra Service mění název na Gates FleetRunner

29 května 2019, 15:00

Gates představuje novou značku náhradních dílů FleetRunner, která je určena pro nákladní automobily a autobusy. Nová značka prémiových produktů nabízí širší nabídku, efektivnější vyhledávání dílů online a inovované obaly.

Gates FleetRunner působí jako renomovaná značka produktů určených pro užitkové vozy v USA a Austrálii a nyní nahradí značku Gates Extra Service (ES), která se používala k distribuci stejných dílů na trhu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika). Tato změna umožní společnosti Gates lépe využívat globální výrobní zdroje a nabídne jednu značku výrobků určených pro nákladní automobily a autobusy bez ohledu na to, kde jsou vyráběny.

– Značka Gates Extra Service byla nahrazena značkou Gates FleetRunner. Vysoká kvalita našich výrobků zůstává nezměněna, ale nyní můžeme nabídnout jeden globální sortiment pro těžké stroje, s využitím naší silné pozice v OE – říká Bert De Lange, obchodní manažer Heavy Duty ve společnosti Gates.

Po zavedení značky FleetRunner bude Gates prvním dodavatelem na trhu, který ve svém online katalogu nabídne nástroj “Kit Finder”. Po zadání OE čísla dílu ho vyhledávač “Kit Finder” přefiltruje přes všechny sady FleetRunner, aby našel tu správnou pro objednání. Tento nástroj usnadní zákazníkům vyhledání potřebných náhradních dílů k opravě daného systému.

Nyní budou díly pro nákladní automobily a autobusy prodávány v zeleném balení a díly pro osobní automobily v červeném. Systém identifikace pomocí barev pomůže eliminovat chyby při výběru dílů.

Kromě toho se zjednodušil systém číslování. Jak pro řemeny, tak pro sady Micro-V bude značení ES nahrazeno značením HD v celé nabídce produktů Gates FleetRunner. Číslování klínových řemenů se také změní tak, aby přesněji označovalo rozměry.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!