Bridgestone na veletrhu BAUMA 2019: Inovativní řada pneumatik, produktů a řešení

, 1 dubna 2019, 10:50

Bridgestone, největší společnost na světě pro výrobu pneumatik a gumárenských produktů, se znovu zúčastní veletrhu BAUMA. Na celosvětově největší akci svého druhu v oborech stavebnictví a hornictví představí reprezentativní průřez svou nabídkou prémiových a inovativních pneumatik, průmyslových produktů a specializovaných řešení, vyvinutých pro uvedená odvětví.

Bridgestone na veletrhu BAUMA 2019

Bridgestone je proslulý výrobou pneumatik prémiové kvality pro všechny dopravní prostředky od jízdních kol až po letadla, včetně největších dumperů na světě, obřích nákladních vozidel, používaných v dolech. Jedna z těchto čtyři metry vysokých pneumatik, největších na světě, bude vystavena v expozici značky Bridgestone. Kromě ní představí Bridgestone mnoho dalších pneumatik, včetně zcela nových produktů:

Pneumatika VSDL Loader 33/65 R 29 – První pneumatika pro kolové nakladače kombinuje přednosti mimořádně širokých pneumatik řady 65 s hlubokým dezénem Bridgestone VSDL. Výsledkem je nová úroveň stability při dynamických změnách a nízký tlak pneumatiky na styčnou plochu při zachování odolnosti vůči proříznutí a dalším druhům poškození.

Pneumatika VLTS Articulated Dump Truck (ADT) – Nedávno představená pneumatika byla specificky vyvinuta pro 60t kloubový dumper (ADT) společnosti Volvo Construction Equipment. Běhoun má ještě větší hloubku dezénu než pneumatika VLT E3. Díky tomu poskytuje neuvěřitelnou trakci, odolnost a spolehlivost, jimiž je Bridgestone proslulý.

Ostatní pneumatiky, které budou součástí expozice, budou reprezentovat mimořádně rozmanitý sortiment pneumatik, vyráběných společností Bridgestone pro nejrůznější stavební a důlní stroje a vozidla. Bridgestone je však partnerem všech významných výrobců vozidel a strojů. Návštěvníci veletrhu BAUMA se tak budou setkávat s pneumatikami Bridgestone na mnoha vystavených vozidlech a strojích.

Komentáře

Komentář musí být delší než 5 znaků!

Potvrďte prosím předpisy!

Ještě nikdo tento článek nekomentoval. Buďte první!